FORTE DEI MARMI, LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ

40 zdjęć
Ta cudowna, luksusowa willa na sprzedaż w Forte dei Marmi znajduje się w ekskluzywnej dzielnicy „Imperium Rzymskiego”. Zbudowana zgodnie z najwyższymi standardami jakości i stylu, rezydencja charakteryzuje się również niezwykłą dbałością o każdy szczegół.
Wewnętrznie, na parterze, duży open space gości kuchnię, jadalnię i salony. Duże szklane drzwi umożliwiają dostęp do ogrodu, który otacza toskańską willę; prowadzą również do pięknego zadaszonego tarasu, idealnego na kolacje na świeżym powietrzu w okresie letnim.
Łazienka dla gości, pralnia, inne pomieszczenia i łazienki dla personelu wypełniają przestrzeń.
Na pierwszym piętrze znajdują się cztery przestronne sypialnie, każda z prywatną łazienką, pokoikiem i wyjściem na taras. Taras posiada powierzchnię 70 metrów kwadratowych i pozwala na wspaniały widok zarówno na park jak i basen.
Na zewnątrz, w przedniej części willi na sprzedaż w Forte dei Marmi znajduje się wielki basen: uprzywilejowana strefa relaksacyjna dla elity, basen jest głównym plusem toskańskiej rezydencji, wyposażonej również we wspaniały teren solarium do opalania.
Ogród otacza tę oazę spokoju: bardzo zadbany, posiada imponujące drzewa, które zapewniają cień i prywatność.
Ta willa w Forte dei Marmi, jest również wyposażona w wiele dodatkowych usług, takich jak: dwie automatyczne bramy, system alarmowy, automatyczne nawadnianie i oświetlenie zewnętrzne, to prawdziwa perła wybrzeża Toskanii.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Typologia: willa Toskania - willa Forte dei Marmi

Powierzchnia wewnętrzna: 391 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2154 mq


Parter: kuchnia, jadalnia, salony, łazienka dla gości, pralnia, sypialnie i łazienki dla personelu, zadaszony taras.
Pierwsze piętro: 4 sypialnie, każda z prywatną łazienką, pokoikiem i wyjściem na taras.
Taras 70 mq
Portyk 76 mq
Pomieszczenie techniczne 7,5 mq


Ogród
Basen 13.4 x 11.9
Strefa relaksu

2 automatyczne bramy
System alarmowy
Automatyczne nawadnianie i oświetlenie zewnętrzne

Toskania - Forte dei Marmi: Lucca km 40 - Piza km 45 - Florencja km 110 - Altopascio km 55 - Versilia Golf Club km 6 - Termy i Spa termalne km 40 – lotnisko Piza km 42.

Ref: 0651
cena: € 11.000.000

willa luxury

ekskluzywna rezydencja
luksusowa posiadłość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - Forte dei Marmi. Siedziba luksusowej willi na sprzedaż i wyjątkowej lokalizacji wypoczynkowej, która zawdzięcza swoją nazwę od fortu w samym sercu miasta i od marmuru z Alp Apuańskich, które zostały wniesione do nabrzeża, aby następnie podjąć drogę do morza. Na przestrzeni lat Forte dei Marmi zachwyciło coraz większą liczbę osób, a wśród nich także wielu wybitnych osobistości, aktorów, potężnych przemysłowców, gwiazd, sportowców, którzy wybrali idealny teren dla swoich wakacji.
Zielony obszar, gdzie luksusowe wille są często objęte kwitnącymi, zielonymi ogrodami, zaledwie kilka kroków od morza Versilia; lokalizacja elity, gdzie się znajdują się luksusowe butiki, słynne kluby i dyskoteki: Forte dei Marmi to top dla tych, którzy chcą połączyć naturę i luksus, przepych i relaks.
Ostatnio wielu rosyjskich potentatów kupiło w Forte dei Marmi, luksusowe domy o ogromnym prestiżu i niezmierzonej wartości, powodując wzrost powierzchni toskańskiej o urok i popularność.