EPOKOWA WILLA NA SPRZEDAŻ

40 zdjęć
Mieszkać w starej willi zanurzonej w atmosferze z marzeń jest pragnieniem wielu. Teraz można go zaspokoić: na wzgórzach Florencji, miasta wiecznego o niezmiennym pięknie, jest teraz na sprzedaż ta piękna willa toskańska, luksusowa nieruchomości we włoskim krajobrazie.
Stara willa na sprzedaż ma ponad 1000 metrów kwadratowych. Elewacja charakteryzuje się licznymi oknami, które sprawiają, że nieruchomość Toskani jest jasna i ma przestronne przestrzenie. Istnieją trzy wejścia do dużego obszaru dziennego, otaczają go duże salony, czytelnie, przestronne pokoje dzienne, wszystkie wyposażone w eleganckie i prestiżowe meble, które sprawiają, że willa z XVIII wieku staje się bardziej wyrafinowana.
Sufity są wykonane z masywnych drewnianych belek, łuków i kamiennych sklepień, podłogi z terakoty, stare kominki nadają dodatkowego ciepła do tej pięknej toskańskiej posiadłości. Freski, dzięki drobiazgowej renowacji, zachowały swoje piękno, a ich żywe i intensywne kolory, nadają im uroku i jeszcze większej fascynacji, godnej najlepszych nieruchomości w Toskanii, lub lepiej, Włoch.
Szeroka klatka schodowa, która łączy dolne piętro z górnym, niesie ze sobą atmosferę świetności królewskiej i upiększa dzięki okrągłym ozdobom. Stara willa jest więc idealnym połączeniem elegancji i harmonii, ciepła i wyrafinowania.
Zewnętrznie, luksusowy obiekt oferuje wspaniały toskański ogród włoski z charakterystycznym podziałem geometrycznym i cudowny aspekt dzięki precyzyjnej grze przez umiejętne przycinanie zimozielonych żywopłotów.
Wszystko kończą 2 ha ziemi i prywatna kaplica, która pozostaje w zgodzie z  formą i strukturą willi.
Wszystkie te cechy sprawiają, że nieruchomość toskańska staje się klejnotem architektury, zgodnie z włoskim Real Estate luksusu i prestiżu.
informacje techniczne
Region: Toskania 
Miasto: Florencja 
Lokalizacja: florenckie wzgórza 

Typologia: epokowa willa – toskańska nieruchomość – real estate luxury Florencja 
Powierzchnia wewnętrzna: 1000 mq 
Powierzchnia zewnętrzna: 2 akrów ziemi i ogród włoski 
12 pokoi 
12 łazienek 
Duże pokoje dzienne 
Wielki salon 
Czytelnie 
Piwnica 
Dom 
Prywatna kaplica 

Toskania - Florencja. Lotnisko Florencja Peretola. Prato 15 km - Pistoia 30 km - Siena 50 km - Lucca 80 km - Piza 80 km - 80 km Bolonia.
Ref: 0476
cena: Od 5mil do 10mil

prestiżowy dom

willa florencja
wille toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Florencja - Toskania
Florencja, stolica Toskanii o ekstremalnej urodzie i wiecznym uroku. Florencja to nie tylko miasto tysiąca zabytków i wielu historycznych budynków. Florencja jest także domem dla wielu zabytkowych willi , znajdujących się w centrum lub na obrzeżach, na łagodnych wzgórzach otaczających „ kolebkę renesansu”.
Florencja położona jest w malowniczej okolicy, w centrum pustego amfiteatru, pośród pięknych wzgórz Cercina, Fiesole, Settignano, Arcetri, Poggio Imperiale i Bellosguardo. W tej panoramie znajdziemy wiele nieruchomości toskańskich tak jak stare i prestiżowe wille.
Istnieje wiele atrakcji, które oferuje miasto Florencji; pprócz wyżej wymienionych zabytków i pałaców, wielkie znaczenie mają Place (della Signoria, Duomo, Santa Croce, San Lorenzo, to tylko kilka), zabytkowe teatry (Pergola, Verdi, Goldoni, Niccolini, Pulcini), mosty (Ponte Vecchio, Santa Trinita, Ponte alle Grazie, Ponte alla Carraia), mury i wrota.
Każdy, kto chce kupić starą willę może znaleźć taką, która najlepiej odpowiada jego potrzebom w kontekście wzniosłości miasta Florencji.