EPOKOWA REZYDENCJA W LUCCA

11 zdjęć
W popularnej Forte dei Marmi, jest na sprzedaż ta luksusowa willa z jej eleganckimi i prostymi liniami.
Luksusowa willa znajduje się w pobliżu pięknego morza Toskanii, otoczona i zabezpieczona przed wzrokiem ciekawskich grubym żywopłotem i potężną bramą.
Otoczona z czterech stron przez piękny ogród, willa na sprzedaż we Włoszech oferuje dwa relaksujące tereny zewnętrzne, idealne na brunch na wygodnej kanapie lub odpoczynek w cieniu ganku, gdzie można cieszyć się letnią bryzą w trakcie czytania książki lub sącząc drinka.
Wewnętrznie, obszary living luksusowej willi są duże, dobrze oświetlone, z dużymi oknami, które pozwalają wprowadzić światło słońca i oświetlić w naturalny sposób całe powierzchnie. Wszystkie meble zostały wybrane w neutralnych kolorach, co sprawia, że pokoje są urządzone w sposób prosty, ale jednocześnie elegancki, wyrafinowany i wygodny. Prestiżowe szczegóły dodają wartości już cennemu wnętrzu willi.
Wchodząc po schodach pokrytych ciepłym parkietem można dostać się na wyższe piętra, gdzie sypialnie odróżniają się wyjątkowością: każdy pokój charakteryzuje się dominującym kolorem i korzysta ze wszystkich odcieni tego koloru w różnych szczegółach, które je tworzą. Wyrafinowanie nie zmniejsza świeżości i żywotności typowej willi na sprzedaż w Forte dei Marmi.
Wchodząc wyżej dojdziemy na poddasze, gdzie znajduje się dodatkowa sypialnia wraz z funkcjonalną i wyrafinowaną w każdym szczególe łazienką.
Luksusowa willa w Forte dei Marmi zachowuje swoje piękno i niewinność bez grzechu śmiałości lub odwagi. Każdy szczegół został opracowany tak, aby najlepiej zadziwić i zachwycić, zachowując prostotę i wyrafinowanie tej willi na sprzedaż w najlepszej lokalizacji „w” Versilia: w Forte dei Marmi.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Strefa: Forte dei Marmi
Lokalizacja: Morze


Typologia: luksusowa willa na sprzedaż - toskańska willa nad morzem
Powierzchnia wewnętrzna: 220 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1000 mq

Duży park z 1000 mq z czterech stron
Patio
Odległość od morza 200 metrów


Dwa odkryte obszary living
Przestronna część dzienna wewnątrz
4 sypialnie
5 łazienek (z jacuzzi)
Poddasze z sypialnią i łazienką

Toskania - Forte dei Marmiç Lucca 40 km - Piza 45 km - Florencja 110 km - Versilia 6 km klub golfowy - termy i Spa 40 km - lotnisko Piza 40 km.

Ref: 0428
cena: Od 5mil do 10mil

sprzedaż domostw toskania

luksusowy apartament
willa florencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Luksusowa willa znajduje się w Forte dei Marmi, prestiżowej wakacyjnej lokalizacji, która wzięła nazwę od tytułowej twierdzy, w samym sercu miasta i do marmuru Apuańskimi Alpy, które zostały wniesione do nabrzeża, a następnie podjęły drogę morską.
Forte dei Marmi na przestrzeni lat stała się coraz bardziej popularna zarówno ze względu na swoje optymalne właściwości jak liczne lokalektóre się tam znajdują.
Zielony obszar, gdzie luksusowe wille są często objęte kwitnącymi, zielonymi ogrodami, zaledwie kilka kroków od morza Versilia; elitarny resort, gdzie znajdują się luksusowe butiki, dyskoteki i słynne kluby. Forte dei Marmi zachwyciło rosnącą liczbę osób, wśród nich także wielu wybitnych osobistości, aktorów, celebrytów, sportowców, potężnych przemysłowców, którzy wybrali idealny teren dla swoich wakacji.
Ostatnio wielu rosyjskich potentatów kupiło luksusowe wille o ogromnym prestiżu i wysokiej wartości, prezentując Forte dei Marmi dodatkowy dotyk uroku i popularności.