EPOKOWA REZYDENCJA NA WZGÓRZACH PIZY

29 zdjęć
W otoczeniu zielonych wzgórz Toskanii, z których można zobaczyć wieżę w Pizie i Alpy Apuańskie, jest wystawiona na sprzedaż ta historyczna, luksusowa willa, niedawno odnowiona i obecnie wykorzystywana jako willa turystyczna, w otoczeniu pięknego parku z ponad 4000 metrów kwadratowych. Nieruchomość ma powierzchnię ponad 800 metrów kwadratowych i jest podzielona na główny korpus o kształcie prostokąta z sąsiednim budynkiem, który kończy się z dużym zadaszonym tarasem.
Prestiżowa willa w Pizie jest rozłożona na trzech kondygnacjach plus piwnica, zajęte przez piwnicę oraz poddasze. Na parterze znajduje się pokój poświęcony restauracji, kuchnia, przestronna jadalnia, składająca się z czterech pomieszczeń i łazienek. Na pierwszym i drugim piętrze znajdują się pokoje urządzone w tradycyjnym toskańskim stylu, są ozdobione pięknymi freskami. Na pierwszym piętrze znajduje się salon, gabinet, sypialnia z łazienką, trzy sypialnie i trzy łazienki, podczas gdy górny poziom posiada kuchnię, trzy sypialnie, salon, dwie łazienki i dodatkowe pomieszczenia. Dzięki drewnianym schodom prowadzącym na poddasze, które rozciąga się na całą powierzchnię prestiżowej willi na sprzedaż w Toskanii, z wyjątkiem altany, zadaszony taras zakryty przez logge oferuje wspaniałe widoki na okoliczne wzgórza Pizy.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Piza
Lokalizacja: Piza

Typologia: Luksusowe wille na sprzedaż – Wille Piza
Powierzchnia wewnętrzna: 903 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 21 646 mq

Działalność restauracji: 210 mq
Restauracja
Kuchnia
Jadalnia
Łazienki

Luksusowa willa: 604 mq
Pokoje: 6
Łazienki: 5
Pokój z łazienką: 1
Pokój dzienny: 2
Kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Magazyny: 89 mq
Park: 4316 mq
Las: 2480 mq
Zagajnik: 2630 mq
Gaj oliwny: 11.320 mq
Grunty orne: 900 mq
Całkowita powierzchnia terenu: 21 646 mq

Toskania – Piza: Piza 18 km - Livorno 22 km - Lucca 55 km - Castiglioncello 26 km – klub golfowy 23 km - termy 9 km - lotnisko w Pizie 20 km – Zjazd z autostrady: S.G.C. Fi-Pi-Li.

Ref: 0404
cena: Do 2,5mil

luksusowe wille

sprzeda się luksusowe nieruchomości
domostwa siena

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Piza

Toskania - Pisa Fauglia, skąd pochodzi prestiżowa luksusowa willa na sprzedaż. Ta starożytna wioska na wzgórzach Pizy posiada bogatą historię i tradycję. Typowe miasto na wsi w Toskanii z domami z pękniętymi tynkami, dawnymi nazwami miejscowości z fragmentami cywilizacji chłopskiej już prawie całkowicie zniknęło. Skromny zamek i otaczające go nowoczesne domy i altany utworzyły pierwszy zalążek miasta Toskanii. Po buncie przeciw Republice Pizy, w 1315, w ramach prac rachunkowych Montescudaio, wraca do posłuszeństwa, ale później przeszechodzi pod władzę Florencji. Po zniszczeniu zamku, wsi w Toskanii, gdzie stoi luksusowa willa, w 1433 przez florenczyków, miasto buduje się stopniowo, co widać dzisiaj, wzdłuż grzbietu wzgórza, na którym się rozciąga.
Większość budynków w historycznym centrum wybudowano od 1600 do 1800, w okresie największego bogactwa gospodarczego w tym rejonie. Interesującymi punktami w tym rejonie w Toskanii jest kościół, ratusz i dzwonnica starego kościoła sięgająca XVII wieku. Zostały niedawno odkryte na starożytnym rynku niektóre antyczne depozyty ziarna z których jeden jest nadal widoczny. Od 1400 roku w historia kraju, gdzie leży nasza luksusowa willa na sprzedaż jest związana z walkami między Pizą a Florencją, zakończone sprawozdaniem tego ostatniego jako hegemona całej Toskanii. Od 1606/08 gmina, wraz z Lorenzana, Rosignano i Livorno stworzyła nowy kapitanat Livorno.
Obecnie miasto może pochwalić się najbardziej imponującymi widokami wśród wszystkich gmin wzgórz Pizy. W czasach starożytnych, większość mieszkańców zajmowało się rolnictwem; dzisiaj, kontynuują produkcję win DOC. Większość ludności jest zatrudnionych w przemyśle, handlu i sektorze usług; jest tu również bardzo kwitnąca działalności turystycznej.