EPOKOWA REZYDENCJA NA SPRZEDAŻ WE FLORECJI

19 zdjęć
W pięknym otoczeniu wzgórz Florencji i otoczona przez gaje oliwne, winnice i cyprysy jest na sprzedaż zabytkowa willa, która sięga 1400  powierzchni 1200 metrów kwadratowych.
Luksusowa willa na sprzedaż we Włoszech charakteryzuje się elegancją i tradycją i oferuje przyjazne i przyjemne miejsce do relaksu i cieszenia się spokojem okolicy Toskanii.
Piękna toskańska willa na sprzedaż jest otoczona przez 5 ha ziemi, z których jeden jest wykorzystywany do produkcji Chianti Classico, natomiast pozostała część jest zajęta przez lasy i gaje oliwne. Teren tworzy dwa ogrody: pierwszy to ogród typu angielskiego z trawnikiem z wieloma cyprysami prowadzącymi do wejścia do willi, tu mieści się mała kaplica z przylegającą zakrystią, kryptami i małym dziedzińcem z loggią zdominowaną przez duży taras. Drugi ogród to ogród w stylu włoskim z panoramicznymi tarasami, które są idealnym wsparciem dla podgrzewanego basenu i eleganckiej fasady na tyłach epokowej rezydencji.
Willa we Florencji została odrestaurowana i jest używana jako Bed & Breakfast i jest rozłożona na trzech poziomach. W piwnicy znajduje się kuchnia i dwie jadalnie i pomieszczenia używane jako piwnice. Parter i pierwsze piętro domu to dziesięć ekskluzywnych i przestronnych pokoi z łazienkami z których można podziwiać wspaniały widok na wzgórza Toskanii. Wnętrza charakteryzują się elegancką prostotą dzięki zabytkowym meblom i belkom stropowym, które łączą w sobie nowoczesne łazienki wyposażone we wszelkie udogodnienia.
Do dyspozycji gości jest również pięć pokoi, jeden dla osób palących.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Willa Florencja - Luksusowe wille
Powierzchnia wewnętrzna: 1200 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 5 ha
 
Pokoje: 10
Łazienki: 10
Salony: 5
Kuchnia: 1
Jadalnia: 2
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 5
 
Podgrzewany basen z jacuzzi
Kaplica
Teren: 5 ha
 
Toskania - Florencja: Florencja 15 km - Siena 42 km - Montespertoli 15 km - San Miniato 28 km - San Gimignano 28 km – Park termalny 40 km – klub golfowy Ugolino 9 km - Volterra 45 km – lotnisko Florencja 13 km - Zjazd z autostrady: Florencja sud 14 km na południe wyjście.

Ref: 0191
cena: Od 5mil do 10mil

willa siena

prestiżowa nieruchomość
zamek florencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja: San Casciano Val di Pesa, znajduje się kilka kilometrów od Florencji i jest bogaty w kościoły i prestiżowe wille zbudowane w stylu średniowiecznym , takie jak: Zamek Bibbione. W czasach rzymskich znajdziemy informacje o San Casciano jako „rezydencji”, placówce do zmiany koni na drodze do starożytnej Florencji. Pieve di Santa Cecilia, który położony jest w pobliżu rzymskiej drogi, zwanej „dziesiątą”, ponieważ umieszczony jest w pobliżu dziesiątego kamienia militarnego, wskazującego na odległość dziesięciu mil od Florencji. Obszar, na którym znajduje się wieś  w Toskanii, był zamieszkany już około VIII wieku p.n.e., przynajmniej według znalezisk archeologicznych związanych z cywilizacją Etrusków. Początkowo San Casciano była małą wioską znajdującą się w pobliżu Pieve di Santa CeciliaDecimo, z funkcją poczty konnej, odziedziczonej z czasów rzymskich. W 1312, San Casciano staje się miejscem wybranym przez cesarza Arrigo VII jako obóz po oblężeniu Florencji, ale zanim się tam dostał poprzedził go jego brat arcybiskup Trewiru, który zgrabił i zniszczył wiele zamków Val di Pesa. Wkrótce wioska zostaje podpalona przez wojska Castruccio Castracani.
W 1343, Walter z Brienne, który doszedł do władzy w stolicy Toskanii, zmienia San Casciano w zamek książęcy, wzmacnia go poprzez liczne mury, ale jego ucieczka z Florencji powoduje przerwanie prac. W 1354 armia Fra 'Moriale D'Albano dosłownie bierze za zakładniczkę wioskę, aby zapłaciła okup.
To właśnie wtedy Florencja decyduje się wzmocnić swoimi własnymi kosztami, świadoma swojej pozycji, która sprawia, że staje się dobrym łupem dla bandytów i armii wroga. Wraz z pojawieniem się Medici rozpoczął się bardziej pokojowy okres na wsi w Toskanii, gdzie mieści się luksusowa willa na sprzedaż, podczas którego zostały rozebrane bariery, a ruiny zamków w okolicy San Casciano opuszczają swoje miejsce willom i okazałym gospodarstwom. Val di Pesa, w czasach świetności, staje się pełene luksusowych willi, a także staje się krainą Della Robbia, znamienitej dynastii garncarzy, którzy wypełniają Toskanię prestiżową ceramiką. Niestety San Casciano musi po raz ostatni poczuć grozę wojny. W dniu 26 lipca 1944 r. wycofujące się wojska hitlerowskie i ciężkie bombardowanie armi Aliantów ponownie uderzają na miasto powodując znaczne szkody i odnawiając historię dewastacji małej miejscowości w dramatycznym ostatnim rozdziale.