Elegancki, luksusowy dom w Forte dei Marmi

full screen
62 zdjęć

W prestiżowej dzielnicy mieszkalnej Roma Imperiale w Forte dei Marmi, zaledwie pięćdziesiąt metrów od morza, jest na sprzedaż elegancka, luksusowa willa.
Na dwóch piętrach plus poddasze, nieruchomość ma powierzchnię 330 metrów kwadratowych, a jej obwód jest całkowicie pokryty boazerią w kolorze z kości słoniowej ręcznie zdobionej. Wnętrza zostały gustownie urządzone meblami wysokiej jakości i wykończeniami o wielkiej wartości: znaleźć tu można podłogi z marmuru trawertyn, parkiet z dębowego drewna, elegancką tapicerkę, marmurowy inkrustowany stół w jadalni, drewniane drzwi z ręcznie malowanymi dekoracjami, srebrne uchwyty, ręcznie wykonane lampy ze złotymi wykończeniami, srebrne akcesoria w łazience.
Na parterze znajduje się kuchnia ze wszystkimi udogodnieniami i pomieszczenie relaksacyjne z sofami i stolikiem dla palących. Kute schody prowadzą na pierwsze piętro, gdzie znajdują się trzy sypialnie, w tym główna sypialnia z garderobą, łazienka z marmurowymi wykończeniami, terapią kolorami i jacuzzi.
Druga sypialnia, które może być zadedykowana dzieciom lub gościom, posiada dwa pojedyncze łóżka i garderobę oraz łazienkę z wanną z hydromasażem i piękny tarasem z widokiem na morze. Wreszcie znajduje się sypialnia z podwójnym łóżkiem, także z marmurowymi łazienkami i elegancką tapicerką.
Poddasze posiada dwie sypialnie, łazienkę i dodatkowe pomieszczenie, wszystkie ozdobione przez szczegóły o wielkiej wartości, które powtarzają się w każdym pokoju tego wymarzonego domu.
Na zewnątrz, piękny ogród otaczający dom, częściowo wyłożony płytami, częściowo trawiasty z pięknymi sezonowymi kwiatami, ozdobiony fontanną rzeźbione w marmurze.
Rośliny śródziemnomorskie i czrny bambus prowadzą wzdłuż obwodu ogrodu, przy którego wejściu znajdziemy dużą palmę.
Idealne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu, wyłożone trawertynem i zadaszone uzupełniają piękne sofy, fotele i stolik.
Nieruchomość na sprzedaż w Forte dei Marmi dopełnia wiata i pomieszczenie gospodarcze na zewnątrz.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Lucca
Miasto: Forte dei Marmi

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 330 mq
Z zewnątrz powierzchnia: 180 mq

5 sypialni
6 łazienek
Jacuzzi na świeżym powietrzu
Prestiżowe wykończenia
Pompeje: 25 mq
Parking: 30 mq

Lucca km 40 - Piza km 45 - Florencja km 110 - Altopascio km 55 - Versilia Golf Club km 6 - Termy i spa termalne km 40 - lotnisko Piza km 42

Ref: 0726
cena: € 5.500.000

forte dei marmi

wille w versilii
wluksusowe wille morze

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Forte dei Marmi, Toskania, to ekskluzywny ośrodek merittima, które jest częścią słynnej Versilia, a swoją nazwę zawdzięcza słynnemu "fortowi", który znajduje się w centrum miasta, a także cennych marmurów z Alp Apuańskich wywiezionych aby następnie podjęły drogę morską.
Z biegiem lat ten ośrodek zdobył coraz większą liczbę osób, a wśród nich także celebrytów, aktorów, biznesmenów, gwiazd, osobistości ze świata sportu, którzy wybrali to miejsce na swoje lenie wakacje.
Zielona strefa, gdzie domy są objęte bujnymi ogrodami, zaledwie kilka kroków od morza, Forte dei Marmi jest miejscem, gdzie można znaleźć elitarne butiki słynne dyskoteki, prestiżowe i słynne kluby.
Niewątpliwie jest to idealne miejsce dla tych, którzy chcą cieszyć się luksusem i relaksem w pięknej przyrodzie wykonanej z bujnej roślinności i pięknych plaż. W ostatnich latach wielu rosyjskich inwestorów kupiło w Forte dei Marmi luksusowe wille o niezmierzonej wartości i prestiżu, upewniając się, że obszar ten w Toskanii wzrósł o urok i popularność.