Elegancki luksusowy dom w Fiesole

34 zdjęć
Ten luksusowy dom na sprzedaż położony jest na obrzeżach Florencji, Toskania, w górzystej, szczególnie prestiżowej rezydencjalnej okolicy z przepięknym widokiem na miasto.
Wielorodzinna willa we Florencji składa się z parteru, piętra poniżej i piwnicy o łącznej powierzchni 500 metrów kwadratowych.
Na parterze znajduje się przestronny hol, jadalnia z kominkiem, kuchnia, pięć sypialni, garderoba i pięć łazienek, które połączone są przestronnymi korytarzami. Wzdłóż piętra biegną tarasy z widokiem na ogród.
Podpiwniczenie jest używane jako mieszkanie usługowe, składa się z trzech sypialni, kuchni i dwóch łazienek, oprócz piwnic. W piwnicy znajduje się pomieszczenie techniczne.
Wnętrza, w którym dominuje kolor biały i parkiet, są szczególnie zadbane i wyposażone w meble o wysokim standardzie; duże znaczenie przywiązuje się do oświetlenia, które wzmacnia i dodaje oddechu dla środowiska. Ogród na kilku poziomach z pięknymi schodami z surowego kamienia, ozdobne żywopłoty i duże drzewa oliwne wokół otaczają nieruchomość, która posiada również kort tenisowy.
Elegancka willa na sprzedaż we Florencji jest w doskonałym stanie technicznym, jest to prawdziwy klejnot położony w zaciszu florenckiej wsi. Życie tutaj oznacza bycie zaledwie kilka minut drogi od Florencji, ciesząc się spokojem i ciszą tych unikalnych krajobrazów.
informacje techniczne
Region: Toskania
Województwo: Florencja

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 500 mq
Powiezchnia zewnętrzna: 5000 mq

8 sypialni
7 łazienek
Ogród z panoramicznym widokiem
Kort tenisowy

Toskania - Florencja: Prato 15 km - Pistoia 30 km - Siena 50 km - Lucca 80 km - Piza 80 km - Bologna 80 km
Ref: 0870
cena: € 2.900.000

wille florencja

toskania
domy marzeń

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Fiesole

Florencja, stolica Toskanii i ekstremalnego wiecznego uroku, to nie tylko miasto tysiąca monumentów i wielu zabytkowych budynków, ale także dom dla wielu zabytkowych willi znajdujących się w centrum lub na obrzeżach, na łagodnych wzgórzach otaczających tę „kolebkę renesansu”. 
Florencja położona jest w otoczeniu pięknych wzgórz Cercina, Fiesole, Settignano, Arcetri i Poggio Imperiale i Bellosguardo. W tej panoramie znajdują się liczne luksusowe posiadłości jak i epokowe wille. 
Istnieje wiele atrakcji, które oferuje miasto; jak place (della Signoria, Duomo, Santa Croce, San Lorenzo, aby tylko wymienić niektóre), zabytkowe teatry (Pregola, Verdi, Goldoni, Niccolini, Pulcini), mosty (Vecchio, Santa Trinita, alle Grazie, alla Carraia) mury i drzwi.
Każdy, kto chce kupić luksusową nieruchomość, może znaleźć taką, która odpowiada jego potrzebom w wysublimowanym kontekście Florencji.