Elegancki luksusowy apartament w sercu Florencji

full screen
52 zdjęć

W samym sercu Florencji, w jednym z najbardziej ekskluzywnych i prestiżowych miast, jest na sprzedaż luksusowy, prestiżowy apartament.
Znajduje się na parterze zabytkowego budynku, nieruchomość ma powierzchnię około 200 metrów kwadratowych i ma cztery sypialnie, przestronne i eleganckie, cztery łazienki, z których jedna wyposażona jest w jacuzzi. Kuchnia i pokój dzienny z pięknymi eleganckimi sofami i kominek.
Elegancko i starannie urządzony, w klasycznym stylu apartament na sprzedaż posiada prestiżowe wykończenia, takie jak piękny kominek, w pełni funkcjonalny, parkiet powtarzający się we wszystkich pomieszczeniach, ekskluzywne meble, sufity ozdobione freskami i drewniane kasetony czy imponujące kolumny w części dziennej.
Apartament dzieli dwa prywatne, wewnętrzne dziedzińce, idealne na relaks na świeżym powietrzu, posiada również garaż o 36 metrach kwadratowych, prawdziwy komfort dla tych, którzy mieszkają w centrum miasta.
Centralna lokalizacja w popularnej dzielnicy handlowej Florencji, pełnej pięknych butików, restauracji i popularnych barów, to prawdziwa wygoda: można szybko dojść do każdego miejsca w centrum miasta lub dotrzeć w ciągu kilku minut jazdy samochodem do dzielnicy biznesowej i autostrady.
Dla tych, którzy chcą umeblowane mieszkanie w jednej z najbardziej znanych i kochanych na całym świecie miejsc, ta nieruchomość jest z pewnością idealnym kompromisem pomiędzy praktycznością, funkcjonalnością i luksusem.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja

Typologia: luksusowy apartament

Powierzchnia wewnętrzna: 200 mq

Garaż: 36 mq
4 sypialnie
4 łazienki

Autostrada 4 km - lotnisko Florencja 10 km - Lucca 80 km - Piza 85 km - Livorno 95 km - Forte dei Marmi 111 km

Ref: 1206
cena: € 2.000.000

florencja

luksusowy apartament
apartament na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Stolica Toskanii, Florencja jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej znanych miast we Włoszech i za granicą.
Oprócz tego jest domem dla wielu artystów i języka włoskiego, jej dziedzictwo kulturowe, artystyczne i architektoniczne jest jednym z najbogatszych na świecie.
Miasto jest pulsującym muzeum  pod gołym niebem w którego centrum znajdziemy imponującą katedrę Santa Maria del Fiore, Katedrę we Florencji, obok której znajduje się dzwonnica Giotto, a następnie Plac Signoria z Pałacem Vecchio, Pałac Pitti, muzeum Uffizi z dziełami Botticellego i Leonarda da Vinci.
Wiele jest w centrum miasta i okolicznych wsiach luksusowych willi i prestiżowych apartamentów, unikatowych nieruchomości, prawdziwych domów marzeń, doskonały sposób, aby cieszyć się tym miastem.