ELEGANCKA WILLA W LUCCA

14 zdjęć
Luksusowa willa na sprzedaż w Lucca w Toskanii została przekształcona ze starego budynku pochodzącego z 1600 roku, który rozciąga się na trzech piętrach w sumie 810 metrów kwadratowych i jest otoczona hektarem ziemi z dużym trawnikiem porośniętym wysokimi drzewami i drzewami cytrynowymi.
Willa na sprzedaż est dostępna poprzez ścieżkę otoczoną żywopłotem, została całkowicie odrestaurowana zachowując urok przeszłości Toskanii i posiada widok na dolinę znajdującą się poniżej, podziwia piękny widok na wzgórza podszyte drzewami oliwnymi srebrno-zielonymi i równinę Lucca.
Do renowacji zaplanowano także projekt na budowę basenu, zostały ponownie wykorzystane kamienie, cegły i drewniane belki, zostały odzyskane zabytkowe kominki, jak również imponujący piec na drewno, odtwarzając atmosferę i smak mieszkań z przeszłości.
Imponujące kamienne schody są niczym kręgosłup willi w Lucca, łączą ze sobą różne piętra: w tawernie uzyskano zakwaterowanie dla pracowników serwisu, studio i duży pokój dla gości z piwnicą i pięknym ceglanym łukiem jako wejście. Na parterze znajduje się duży centralny hol wejściowy, gdzie znajduje się podłoga z mozaiką i antyczny refektarz; przez wejście wchodzimy do dużego pokoju dziennego z telewizorem, dużej kuchni z kominkiem i z antycznym piecem na drewno, idąc dalej dojdziemy w kierunku obszaru sypialnego z jednoosobowym pokojem, sypialnią i łazienką.
Piętro zostało idealnie podzielone na dwa apartamenty, każdy składający się ze studia, głównej sypialni z łazienką i kuchnią, pokoje dzienne połączone ze sobą, w pełni umeblowane i wyłożone parkietem dębowym, który daje wnętrzu luksusowej nieruchomości z ciepłą atmosferę.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: Willa na sprzedaż - wille Lucca
Powierzchnia wewnętrzna: 810 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1 h

Sypialnie: 4
Łazienki: 5
Salony: 4
Kuchnie: 3
Jadalnia: 1
Pokoje pomocnicze: 7

Obszar noclegów oprócz pomieszczeń pomocniczych i pomieszczeń technicznych

Ogród
Projekt na budowę basenu

Toskania: Lukka Piza: 23 km - Florencja 90 km - Lucca: 3 km - Forte dei Marmi: 39 km - Klub golfowyLappato 0.5 km - Termy: 11 km - Ośrodek narciarski: 47 km – lotnisko Piza: 19 km – zjazd z autostrady: Capannori 3 km.

Ref: 0068
cena: Do 2,5mil

willa florencja

zamek toskania
willa w toskanii

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania Lucca: zakłada się, że na terytorium Capannori został zamieszkany w momencie przyjazdu do Włoch Longorbardów, ale informacje historyczne sięgają roku 745, rok w którym zakonnik przybył do okolicy i założył tam kaplicę, rudera stąd wywodzi sę nazwa miasta, poświęcona San Quirico.
Od początku wieś Capannori była pod hegemonią miasta Lucca, w ramach którego opracowano reguły w kolejnych stuleciach, gdzie kwitnie wiejskie centrum Toskanii. Pomiędzy XIII i XIV wiekiem miasto Lucca zaczęło budować ogromne fortyfikacje wsi, aby móc stawić czoło Republice Pizy, z którą prowadziła trwającą walkę o władzę.
W 1313 terytorium zostało zajęte przez wojska Lucca, Piza, dowodzone przez Uguccione Faggiola, co spowodowało ogromne szkody i zniszczenia. Kilka lat później miasto zostało wyzwolone spod tyranii Lucca dzięki interwencji Castruccio Castracani, który został w ten sposób wybrany jako książę Lucca, Pizy, Pistoi, Volterry i Luni. Przywróciło to stabilność polityczną w Toskanii, która pozwoliła społeczności stać się wkrótce jednym z najważniejszych ośrodków wiejskich w regionie. Od mieszkańców Pizy do Francuzów był mały krok, pod koniec okupacji francuskiej miasta Lucca i wszystkich posiadłości Lucca, wśród nich także Capannori, stały się częścią Wielkiego Księstwa Toskanii pod rządami Leopolda II Lorena, pozostały aż do przyłączenia do Królestwa Włoch w 1861 przez króla Wiktora Emanuela II Savoia.