ELEGANCKA WILLA NA SPRZEDAŻ W FORTE DEI MARMI

18 zdjęć
Umieszczona w pięknej okolicy Victoria Apuana, ta elegancka luksusowa willa z 500 metrami kwadratowymi na sprzedaż w Forte dei Marmi, mieści się na 3 piętrach i otoczona jest 1500 metrów kwadratowych bogato obsadzonego ogrodu.
W projektowaniu willi w Toskani zwrócono dużą uwagę na wnętrza, z ważnymi salonami reprezentacyjnymi jak i realizację na zewnątrz, naprawdę godną uwagi..
Duże sypialnie, każda z łazienką i podwójnym wejściem zostały zaprojektowane do bardziej funkcjonalnego korzystania z willi, a także duże tarasy, które znajdują się poza krytymi gankami, pompejany, pergole, w szczególności duży basen infinity.
Godne uwagi, w tej pięknej rezydencji na sprzedaż, są wyrafinowane wykończenia i wszystkie udogodnienia, odpowiednie do wysokiego standardu budowy budynku i okolicy.
Planuje się również budowę centrum odnowy biologicznej z sauną i łaźnią turecką i centrum fitness. Isnieje możliwość dostosowania projektu do osobistych potrzeb.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Typologia: Willa w Toskanii - Willa Forte dei Marmi
Powierzchnia wewnętrzna: 500 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1500 mq

Sypialnie: 4
Łazienki: 8
Pokój dzienny: 2
Kuchnia: 1
Jadalnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Basen Infinity
Pergola
Zadaszone pompejane

Toskania: Forte dei Marmi: Lucca 25 km - Piza 35 km - Florencja 86 km – klub golfowy 0.5 km - Spa termalne 4 km - lotnisko Piza 30 km - zjazd z autostrady: A1 Versilia 2 km.


Ref: 2090
cena: Do 2,5mil

nieruchomości toskania

prestiżowe nieruchomości
nieruchomość toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - plaża z drobnym i jasnym piaskiem w Forte dei Marmi, ekskluzywnego kurortu Versilia, rozciąga się od Marina di Pietrasanta do Cinquale. Kraj luksusu Toskanii, charakteryzuje się silną obecnością zieleni i willi z dużymi ogrodami. Pierwszy rozwój Forte dei Marmi, na bagnistej ziemi prawie bezludnej, był w XVI wieku, po tym jak Michał Anioł zlecony przez papieża Leona X znalazł drogę do transportu marmuru z Alp Apuańskich do morza: i tylko molo i magazyn były budynkami w osadzie.
Pod koniec XVIII wieku z rekultywacją Leopolda, Forte dei Marmi zaczęło być zamieszkane przez rybaków, robotników marmuru i chłopów. Pod koniec wieku zakończono budowę fortu, który dał nazwę do wspólnocie i w XIX w. wzrósł przemysł marmuru, z wynikającym z tego wzrostem portu. Start Forte dei Marmi rozpoczął się dzięki turystyce, której skromne początki mogą być umieszczone pod koniec XIX wieku, ale szybki wzrost miał miejsce w trakcie pierwszej wojny światowej, kiedy miasto stało się miejscem zamieszkania arystokratycznej elity, przemysłowców i intelektualistów, przywódców finansów krajowych i międzynarodowych, gwiazd sportu i gwiazdy ze świata rozrywki.