ELEGANCKA WILLA NA SPRZEDAŻ W FORTE DEI MARMI

54 zdjęć
Ta niezwykła, luksusowa willa na sprzedaż w centrum Forte dei Marmi to mały klejnot Versilii.
Nowy budynek, otoczony ogrodem o około 1100 metrów kwadratowych, rezydencja przylega do cesarskiego Rzymu, kilka kroków od znanych lokali i popularnych plaż.
Wita nas, po wejściu przez podjazd, eleganckim białym portykiem, którego boki to dwa odkryte salony przeznaczone na chwile relaksu i zabawy. Jeden z salonów posiada widok na okrągłe jacuzzi, które może pomieścić do czterech osób. Na żądanie można dodać dodatkowy komfort: saunę i małą siłownię.
Ogród jest idealnie podzielony w celu pomieszczenia, oprócz strefy relaksu z solarium, kryty parking (na tyłach) oraz taras ze stołem na świeżym powietrzu.
Ta stylowa, luksusowa rezydencja na sprzedaż posiada dwa piętra: na parterze znajduje się pokój dzienny, salon, jadalnia, kuchnia, sypialnia i dwie łazienki, a na pierwszym piętrze znajdują się dwie duże sypialnie z funkcjonalną garderobą. W piwnicy, przestronna tawerna gości pokój telewizyjny, pokój do prasowania, dodatkową sypialnię i dwie łazienki.
Ta piękna rezydencja jest idealna na lato, ale absolutnie przyjemna przez cały rok, jest ona wyposażona w najnowocześniejsze systemy alarmowe, klimatyzację, Wi-Fi, telewizję satelitarną i SKY, z pewnością jest to idealna willa dla tych, którzy chcą docenić uderzające i ekskluzywne wybrzeże Versilii.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Forte dei Marmi
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Typologia: toskańska willa - willa Forte dei Marmi

Powierzchnia wewnętrzna: 390 mkq
Powierzchnia zewnętrzna: 1.100 mq

Strefa relaksu z solarium
Jacuzzi na świeżym powietrzu
4 pokoje z udogodnieniami
Garderoby
Zadaszony taras z miejscami do siedzenia na świeżym powietrzu
Wi-Fi
Telewizja satelitarna i SKY
Centralna klimatyzacja

Toskania - Forte dei Marmi: Lucca 40 km - Piza 45 km - Florencja 110 km - Altopascio 55 km - Versilia Golf Club 6 km – termy i spa termalne 40 km – lotnisko Piza 42 km.


Ref: 0739
cena: Od 2,5mil do 5mil

luksusowa willa forte dei marmi

toskańska willa sprzedaż
willa forte dei marmi sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - Forte dei Marmi. Siedziba luksusowej willi na sprzedaż i wyjątkowej lokalizacji wypoczynkowej, która zawdzięcza swoją nazwę od fortu w samym sercu miasta i od marmuru z Alp Apuańskich, które zostały wniesione do nabrzeża, aby następnie podjąć drogę do morza. Na przestrzeni lat Forte dei Marmi zachwyciło coraz większą liczbę osób, a wśród nich także wielu wybitnych osobistości, aktorów, potężnych przemysłowców, gwiazd, sportowców, którzy wybrali idealny teren dla swoich wakacji.
Zielony obszar, gdzie luksusowe wille są często objęte kwitnącymi, zielonymi ogrodami, zaledwie kilka kroków od morza Versilii; resort elity, gdzie znajdują się luksusowe butiki, słynne kluby i dyskoteki: Forte dei Marmi to tylko wierzchołek dla tych, którzy chcą połączyć naturę i luksus, przepych i relaks.
Ostatnio wielu rosyjskich potentatów kupiło w Forte dei Marmi luksusowe rezydencje o niezmierzonej wartości i prestiżu, powodując wzrost powierzchni toskańskiej o urok i popularność.