ELEGANCKA TOSKAŃSKA WILLA NA SPRZEDAŻ

57 zdjęć

Ta elegancka toskańska willa na sprzedaż znajduje się w spokojnej okolicy na wzgórzu, z przepięknym widokiem na dolinę.
Obiekt położony jest pomiędzy Florencją i Lucca, w miejscowości znanej z kąpielisk termalnych, licznych luksusowych sklepów, klubów tenisowych oraz zielonych parków i ogrodów charakterystycznych dla tego regionu.
Powierzchnia rezydencji to ok. 550 metrów kwadratowych rozłożonych w następujący sposób: sześć sypialni, pięć łazienek, przestronna kuchnia, dwa duże pokoje dzienne, sefa room, dwa prywatne, wewnętrzne miejsca parkingowe.
Willa na sprzedaż została niedawno odnowiona, ze szczególną starannością i dbałością o wykończenia i wyposażenie wnętrz, z zamiarem stworzenia unikalnego środowiska: szczegóły wewnętrzne są najwyższej jakości, a użyte materiały o dużej wartości, jak trawertyn, parkiet, terakota; wykończenia wszystkich drzwi są wykonane z tego samego rodzaju drewna, starannie dobrane i specjalnie importowane z Afryki.
Wiele okien sprawia, że pokoje stają się jasne i przytulne o każdej porze dnia. Na dachu znajduje się piękny panoramiczny taras, na którym można się opalać czy zjeść obiad w ciepłych porach roku.
Na zewnątrz, ogród zajmuje 2400 metrów kwadratowych, wraz ze swoimi roślinami i krzewami ozdobnymi chroni prywatność posesji, podkreślając aspekt nowoczesności doskonale zintegrowany z otaczającą zielenią.
Cudowna typowo toskańska rezydencja zaspokaja potrzeby tych, którzy szukają luksusowego domu w samym sercu tego pięknego regionu.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Pistoia
Lokalizacja: Montecatini Terme

Powierzchnia wewnętrzna: 550 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2.400 mq

6 sypialni
5 łazienek
2 salony
Safe room
Panoramiczny taras
2 miejsca parkingowe
Wykończenia z trawertynu, terakoty, najwyższej jakości drewna
Prywatny ogród

Toskania – Montecatini: Florencja 54 km, Pistoia 19 km, Piza 57 km, Lucca 35 km, Forte dei Marmi 65 km, Golf Club Montecatini 13 km, lotnisko Piza 64 km, lotnisko Florencja 45 km, zjazd z autostrady A11 Montecatini Terme 8 km.

Ref: 0909
cena: Do 2,5mil

willa montecatini terme

luksusowa willa toskania
luksusowa willa pistoia

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Montecatini Terme

Toskania - Montecatini Terme: Gmina Montecatini Terme to słynne toskańskie miasteczko o silnym powołaniu turystycznym. Znaczenie jej łaźni termalnych sprawia, że ośrodek znany jest we Włoszech i za granicą, choć nie należy zapominać o osobliwości przemysłowych i handlowych.
Na początku 1500 u stóp Montecatini zaczęto budować duże zbiorniki zawierające dobrze znane łaźnie termalne, które przyjęły nazwę „mediceo” lub „tondo”. W XX wieku zyskała na znaczeniu turystyka: hotele, które już rozrosły się w ilości i jakości, wzbogacone dzięki ich ofertom sportu, zabawy i wypoczynku; powstały modne restauracje, teatry, kluby nocne, a nawet kasyno. Tu zatrzymywali się goście tacy jak: Giuseppe Verdi i Luigi Pirandello, dzięki którym Montecatini stało się prawdziwym miejscem spotkań międzynarodowej sławy: dyskutuje się tu o polityce i podejmuje ważne decyzje przedsiębiorcze. Od tego czasu Montecatini Terme nie straciło swojego uroku i jest dziś jednym z najbardziej znanych włoskich miast turystyki uzdrowiskowej, pełne pięknych luksusowych domów.