ELEGANCKA POSIADŁOŚĆ NA SPRZEDAŻ W SIENA

17 zdjęć
Elegancka i luksusowa nieruchomość na sprzedaż znajduje się kilka metrów od zabytkowego centrum Montepulciano, sięga XVIII wieku i zbudowana została do zastosowania jako produkcja oliwy i oliwiarnia.
Ostatnio nieruchomość na sprzedaż w Sienie została poddana starannym i umiejętnym pracom konserwatorskim, które ujawniły luksusowy i wartościowy dom, typowo toskański, z widokiem na starożytne miasto Valdichiana z jeziorem Trasimeno w tle. Elegancka willa z piękną panoramą, która prezentuje się z okien przestronnych sypialni jest prosto urządzona, nie ma sobie równych.
Nieruchomość na sprzedaż w Toskanii zawiera główny dom, który rozprzestrzenił się na trzech piętrach i wieży-gołębnika, który mieści w sumie 14 pokoi z łazienką o łącznej powierzchni 900 metrów kwadratowych. Istnieje również aneks o 142 metrach kwadratowych do remontu, wszystkiemu towarzyszy jedno-hektarowy parku z cyprysami, dębami i drzewami oliwnymi.
Na parterze budynku znajdują się przestronne, luksusowe pokoje z kominkami z kamienia i cegły, sala śniadaniowa i weranda, szczególnie uderzająca, gdzie można odpocząć w spokoju, podziwiając piękne krajobrazy otaczającego krajobrazu. Górne piętra mieszczą pokoje sypialne i suites, które zostały pięknie odrestaurowane i są wyposażone we wszelkie udogodnienia. Latem grubość murów i dachy stanowią izolację, zapewniają wspaniały pobyt we wszystkich pomieszczeniach zamkniętych.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Siena

Typologia: Sprzedaż willi w Toskanii – Prestiżowe domy
Powierzchnia wewnętrzna: 1042 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1 ha
 
Willa: 900 mq
Pokoje: 14
Łazienki: 18
Salony: 5
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 3
 
Basen
Parking
Park: 1 ha
 
Toskania - Siena: Siena 58 km - Arezzo 48 km - Jezioro Trasimeno 26 km - Cortona 33 km - Perugia 63 km - Grosseto 87 km - Golf Club Valdichiana 12 km - San Casciano dei Bagni 21 km - lotnisko Perugia 71 km – zjazd z autostrady: Valdichiana-Bettolle-Sinalunga 14 km.

Ref: 0242
cena: € 1.700.000

zamek na sprzedaż

prestiżowe wille
luksusowe domy

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Siena

Toskania - Siena: o starożytnej i długiej historii, Montepulciano, Toskania gmina w prowincji Siena, w której znajduje się nieruchomość na sprzedaż, z pochodzenia Etrusków z IV wieku p.n.e. Miasto o średniowiecznych cechach Toskanii ma kształt litery S i jest otoczone przez trzy okręgi murów, wszystkie zbudowane z XIV wieku. W czasach rzymskich, wioska w Toskanii była miejscem stanowiska armii stających w obronie dróg konsularnych. Zostaje poddana ewangelizacji przez św Donata, biskupa Arezzo w IV wieku.
W XII wieku, Republika Siena, chciała podbić Montepulciano, wolne i bogate miasto, był to początek serii wojen, które Poliziani czynili z pomocą Perugii i Orvieto, ale wytrwale i z różnymi rezultatami, przy wsparciu Florencji. W 1390 Montepulciano mocno powiązane z Florencją, która pragnęła mieć strategiczną twierdzę na południu Siena. Od początku XV do połowy XVI wieku, Montepulciano miało swój złoty okres, charakteryzujący się stabilnością polityczną, prestiżem kulturalnym, rozkwitem artystycznym.
Rekultywacja Val di Chiana w Toskanii promowała kolonizację żyznej doliny rolnej; kolejna restrukturyzacja systemu drogowego, aby ułatwić kontakty biznesowe. Dzięki zjednoczeniu Włoch, miasto Montepulciano w Siena zwyciężyło jako główny obszar rynku rolnego, podczas gdy działalność zjechała w dolinę, przyciągając kolejami (obecna od 1884) i łatwością łączenia się z powstającym węzłem kolejowym w Chiusi.