Elegancka luksusowa willa z basenem w Umbrii

full screen
62 zdjęć

W prowincji Terni w Umbrii, zanurzona w dziewiczym krajobrazie, gdzie widok jest zagubiony w zieleni, jest na sprzedaż ta piękna luksusowa willa.
Nowy kompleks, który składa się z dwóch jednostek, o łącznej powierzchni 480 metrów kwadratowych: główna willa, majestatyczna i elegancka to 400 metrów kwadratowych, a przylegający aneks to 80 metrów kwadratowych.
Całość jest otoczona 13.500 metrów kwadratowych ziemi, która rozciąga się pomiędzy wspaniałymi wzgórzami Umbrii, posiada piękny panoramiczny basen na dwóch poziomach z obszarem poświęconym dzieciom i wzbogacony o cenną plamę śródziemną.
Nieruchomość, która jest rozłożona na trzy piętra, została wykonana w oparciu o lokalne kamienne najwyższej jakości oraz jest wzbogacona przez piękne ganki i tarasy o około 70 metrach kwadratowych powierzchni.
W piwnicy znajduje się miejsce na studio, siłownia oraz spa z łaźnią turecką i pomieszczenia gospodarcze, pralnia, łazienka i dwie sypialnie. Na parterze znajdziemy pokój dzienny wspaniałe z kamiennym kominkiem, dużą, jasną kuchnię, dwie sypialnie, jedna z tarasem, garderobę i dwie łazienki, na piętrze jest główny apartament z kominkiem i łazienką, a także taras na poziomie dachu.
W tej oazie spokoju, w spokojnej Umbrii, z której można podziwiać wspaniałe zachody słońca przy basenie, znajduje się wymarzony dom na sprzedaż, który oferuje maksymalny komfort i prywatność w odległości spaceru od centrum miasta.

informacje techniczne

Region: Umbria
Województwo: Terni

Typologia: luksusowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 480 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 13.500 mq

Główna willa: 400 mq
20 pokoi
5 łazienek
5 sypialni
Werandy: 70 mq
Aneks: 80 mq
Basen: 5x10 m
Basen dla dzieci: 2x10 m

Centrum miasta 200 m – Rzym 70 km – Florencja 180 km – zjazd z autostrady A1 20 km – Viterbo 30 km – Spoleto 60 km – lotnisko Fiumicino 100 km

Ref: 1204
cena: € 1.200.000

wille na sprzedaż

umbria
lionard luxury real estate

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Terni

Terni, urocze miasteczko w Umbrii w środkowych Włoszech, było miastem rozwoju przemysłu od XIX wieku przez rozwój przemysłu, gdzie zostały wykonane pierwsze huty. Pomimo ciężkich bombardowań podczas II wojny światowej, miasto pozostaje jedną z piast gospodarki Umbrii i włoskiej.
Znane również pod pseudonimem "miasto zakochanych", ponieważ ś. Walenty był tu biskupem, a jego szczątki są tutaj nadal przechowywane, miasto jest symbolizowane przez smoka Thyrus lub Tiro, bohatera legendy, która widzi go walczącego przeciw dzielnemu rycerzowi, któremu udaje się go pokonać uwalniając Terni z jego jarzma.
Gęsto zamieszkane, oferuje na swoim terytorium oraz w okolicznych wsiach, w jego kampanii w całej prowincji, wiele luksusowych willi i domów marzeń, położonych w najbardziej strategicznym i atrakcyjnym miejscu.
Dzięki klimatowi śródziemnomorskiemu te piękne miejsca są niezwykle komfortowe i relaksujące.
Wśród zabytków i interesujących miejsc, pamiętamy ruiny Fausto i starożytne mury miasta, katedra w Terni, kościół San Francesco, Bazylikę św.Walentego, Pałac Spada, Plac Repubblica, Plac Tacyta, Plac Solferino, Muzeum Archeologiczne i wspaniałe wodospady Marmore.