Elegancka, luksusowa willa z basenem na sprzedaż w Lucca

full screen
58 zdjęć

W Lucca w Toskanii, nie daleko od centrum miasta, jest na sprzedaż duża, luksusowa willa z basenem.
Przestronna i wygodna, ten wymarzony dom posiada piękny, ogrodzony ogród o powierzchni około 3.000 metrów kwadratowych, gdzie znajdują się piękne krzewy ozdobne i krzewy różane, oprócz miejsca do grillowania.
Basen otoczony przez trawnik z rzymskimi schodami posiada powierzchnię 45 metrów kwadratowych, jest idealnym miejscem do spędzenia letnich dni na świeżym powietrzu, w zaciszu swojego domu.
Wewnętrzna powierzchnia nieruchomości wynosi 400 metrów kwadratowych na dwóch poziomach: otwarta galeria na parterze prowadzi do jasnego salonu, gustownie urządzonego, z dużymi sofami i fotelami, a następnie do kuchni, łazienki i dużej jadalni, która ma dostęp do ogrodu.
Na pierwszym piętrze mieści się część sypialna z pięcioma sypialniami, niektóre z łazienką i małe studio.
Każdy pokój przypomina, meblami z epoki, urok tradycji Toskanii, z podłogami wyłożonymi kafelkami, prestiżowymi schodami i zdobionymi ścianami.
Dodatkowy plus tej wspaniałej willi w Lucca to miejsca parkingowe na terenie obiektu.
Wśród zielonych wzgórz Lucca, gdzie znajduje się wiele domów marzeń, rozproszonych na całym obszarze, ta charakterystyczna toskańska willa w Lucca oferuje dużą prywatność i komfort, zaledwie krok od miasta.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Lucca

Typologia: luksusowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 400 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3.000 mq

2 piętra
5 sypialni
4 łazienki
Basen: 9x5 m
Miejsca parkingowe

Toskania – Lucca: Piza 20 km - Florencja 80 km - Lucca 5 km - Forte dei Marmi 35 km - kąpieliska termalne 15 km - Golf club Vicopelago 12 km - lotnisko Piza 25 km

Ref: 1218
cena: € 1.750.000

wille luca

toskania
lucca

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Elegancka, luksusowa willa z basenem znajduje się w Toskanii, Lucca, mieście wielkiego piękna, bogatej i kontrowersyjnej historii: narodziła się w rzeczywistości, według niektórych historyków jako wieś Ligurii, inni uczeni twierdzą natomiast, że jej pochodzenie jest etruskie. Lucca, bogata w luksusowe domy i prestiżowe historyczne nieruchomości, zachowuje wiele nienaruszonych cech typowych dla czasów starożytnych: amfiteatr, forum, kościoły romańskie, ale również różnorodność krajobrazu i przyrody, dziewiczej i pięknej. Zajęta przez Gotów, a potem Bizancjum, Lucca stała się najważniejszą stolicą królestwa Lombardii.
Z biegiem lat, pomimo zmian panowania, Lucca pozostała symbolem miasta Toskanii, w samym sercu włoskiego średniowiecza, której znaczenie i wielkość jest dzisiaj nadal widoczna.