ELEGANCKA LUKSUSOWA WILLA W FORTE DEI MARMI

50 zdjęć

Kilka metrów od morza stoi elegancka willa na sprzedaż w Forte dei Marmi, znane z luksusu riwiery Toskanii.
Nieruchomość posiada dwa piętra plus piwnica, ma szesnaście pokoi i towarzyszy jej piękny, zielony ogród o około 1700 metrów kwadratowych.
Luksusowy dom, nowo wybudowany, a więc w idealnym stanie, posiada na parterze przestronny salon z jadalnią, kuchnię, sypialnię i łazienkę ze swoim dodatkowym pomieszczeniem; pierwsze piętro składa się z czterech pokoi z łazienkami, a piwnica z dwóch pokoi z łazienką, pokoju dziennego, pralni.
Wewnętrzne schody łączące piętra wykonane są z kamienia i posiadają kute balustrady z drewnianą poręczą. Zewnętrznie, wyrafinowane drewniane pergole z białymi zasłonami oferują dodatkowy zacieniony obszar.
Fasady są pięknie dekorowane, tak jak każda dekoracja luksusowej willi na sprzedaż jest starannie przestudiowana: chodnik z płytami z jasnego kamienia, jak również otwory kwadratury, parapety i progi; ramka w okapie zdobiona jest płytkami ceramicznymi, tynki wewnętrzne typu „encaustic”, dekoracyjne ramki sufitów, motywy ornamentalne, które składają się na podłogi, kolorowe inkrustowane marmury w kształcie koła wokół świetlika, narożny kominek z półką i ogniskiem z piaskowca i piękne wewnętrzne kolumny z polerowanego marmuru trawertynu, ceramiki.
Cenny jest krajobraz ogrodu, z pachnącymi żywopłotami z drzewami laurowymi i magnolii. Opis tej uroczej rezydencji kończy piękny, duży basen, nieunikniony szczegół najpiękniejszych willi w Forte dei Marmi.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Lucca
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Powierzchnia wewnętrzna: 324 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1.700 mq

7 sypialni
Osprzęt i wyposażenie
Schody wewnętrzne z jasnego kamienia
Drewniana pergola
Basen

Toskania - Forte dei Marmi: Lucca km 40 - Piza km 45 - Florencja km 110 - Altopascio km 55 - Versilia Golf Club km 6 - Termy i Spa termale km 40 – lotnisko Piza km 42.

Ref: 0750
cena: € 5.800.000

willa morze

willa forte dei marmi
luksusowe wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - Forte dei Marmi. Ekskluzywna lokalizacja wypoczynkowa, która zawdzięcza swoją nazwę od marmuru z Alp Apuańskich, które zostały wniesione do nabrzeża, aby następnie podjąć drogę do morza. Na przestrzeni lat Forte dei Marmi zachwyciło coraz większą liczbę osób, a wśród nich także wielu wybitnych osobistości, aktorów, potężnych przemysłowców, gwiazd, sportowców, którzy wybrali idealny teren dla swoich wakacji.
Zielony obszar, gdzie luksusowe wille są często objęte kwitnącymi, zielonymi ogrodami, zaledwie kilka kroków od morza Versilii; resort elity, gdzie znajdują się luksusowe butiki, słynne kluby i dyskoteki: Forte dei Marmi to tylko wierzchołek dla tych, którzy chcą połączyć naturę i luksus, przepych i relaks.
Ostatnio wielu rosyjskich potentatów kupiło w Forte dei Marmi luksusowe rezydencje o niezmierzonej wartości i prestiżu, powodując wzrost powierzchni toskańskiej o urok i popularność.