Elegancka luksusowa willa nad morzem Castiglioncello

full screen
51 zdjęć

Zaledwie kilka kroków od pięknej plaży Castiglioncello jest na sprzedaż elegancka, luksusowa willa.
Obecnie wykorzystywana jako rezydencja o wysokim standardzie, ta piękna nieruchomość z początku XX wieku znajduje się w uprzywilejowanej pozycji, dobrze wentylowanej i panoramicznej, w sosnowym lesie, pełnej rozrywki dla dorosłych i dzieci oraz kilka metrów od pięknego placu, idealnego miejsca na spacery i relaks, śniadanie lub aperitif.
Fasada willi jest w XIX-wiecznym stylu, jest imponująca i wyrafinowana, ze schodami prowadzącymi do głównego wejścia, wykończona przez kamienne i zwieńczona pięknym balkonem na pierwszym piętrze.
Wewnętrzna powierzchnia nieruchomości wynosi około 880 metrów kwadratowych podzielonych na dziesięć apartamentów różnej wielkości, które posiadają także kuchnię i łazienkę.
Urządzone ze smakiem i elegancją, pokoje są jasne i wygodne, niektóre z tarasem, z którego można podziwiać wspaniałą panoramę, gdzie toskańskie morze to tło.
Ogród z krzesłami i stołami otacza ten wymarzony dom na sprzedaż w Castiglioncello: tutaj można cieszyć się przyjemnymi, letnimi wieczorami, a nawet zjeść posiłek na świeżym powietrzu w całkowitej prywatności tej nieruchomości.
Elegancja, luksus, intymność, komfort to to, co można znaleźć w tej wspaniałej willi nad morzem, o jeden krok od plaży, w sosnowym lesie i ze wszystkimi usługami.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Livorno
Lokalizacja: Castiglioncello

Powierzchnia wewnętrzna: 880 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1.000 mq

10 apartamentów
Ogród
Widok na morze

Stacja 150 m – morze 100 m – autostrada 2 km - lotnisko Piza 40 km  – port Livorno 22 km – port turystyczny 2 km – tenis 500 m – golf 35 km – termy 50 km

Ref: 1159
cena: Od 2,5mil do 5mil

castiglioncello

wille nad morzem
wille toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Castiglioncello

Urocze miasto Castiglioncello, znany nadmorski kurort w Toskanii, jest częścią tzw. Wybrzeża Etrusków, lokalizacja pięknych willi, luksusowych i prestiżowych nieruchomości.
Klify z widokiem na morze, zatoki i zatoczki, piękne plaże i krystalicznie czyste wody sprawiły, że obszar ten stał się miejscem wielkiej wartości, znanym i docenianym za granicą.
Miejsce pisarzy, malarzy, poetów i artystów, którzy znaleźli inspirację. Teraz obszar bardzo pożądany przez gwiazdy show, biznesmenów i wybitne osobistości ekonomii, finansów i kultury.
Dzięki znamienitym gościom, na przestrzeni lat odnotowano w Castiglioncello gwałtowny wzrost luksusowych willi, dopasowanych do przyjęcia każdego, kto chce posiadać unikalne nieruchomości w pięknym miejscu, z wielką klasą i elegancją w otoczeniu dziewiczej przyrody.