ELEGANCKA, HISTORYCZNA REZYDENCJA W MEDIOLANIE

19 zdjęć
W sercu Parku del Ticino znajduje się elegancka, zabytkowa willa na sprzedaż. Typowa dla lombardzkiej tradycji, która reprezentuje przykład słynnych szlacheckich willi wzdłuż Naviglio Grande w Mediolanie, własność właścicieli ziemskich w XVI wieku. Prestiżowa willa na sprzedaż sięga w rzeczywistości XVI wieku, ale dopiero w 1750 roku nabyła obecną formę litery „U”. Poprzez most z kamienia otoczony przez cztery platany dojdziemy do włoskiego ogrodu eleganckiej, starej willi na sprzedaż, która oddziela nieruchomość od Naviglio Grande. Budynek, jak wspomniano, ma kształt litery „U” i posiada dwa piętra. W głównym budynku znajduje się duża sala ozdobiona lastryko, zabytkowym kominkiem, szkalne drzwi z widokiem na tył ogrodu, gdzie stoi altanka z kutego żelaza o 140 metrów kwadratowych . Na tym samym piętrze znajdują się dwie łazienki, salon z drzwami balkonowmi otwierającymi się na ogród i schody prowadzące na górę. To piętro zajęte jest przez mieszkanie składające się z pokoju dziennego z jadalnią wyposażoną w mały balkon z kamiennymi podłogami i balustrady z kutego żelaza, łazienki, kuchni, sypialni z prywatną  łazienką, wszystko mistrzowsko wykończone wartościowymi materiałami. Po prawej stronie budynku znajdują się duże drewniane wrota, które otwierają się na dużą salę, obecnie używaną jako przylegający garaż do którego przylega pomieszczenie używane jako drewutnia i przechowywalnia oraz pokój używany jako pralnia. Na tym samym poziomie, kuchnia z widokiem na park jest „przyłączona” do eleganckiej jadalni z parkietem i schodami, które prowadzą na górę, gdzie znajduje się pokój dzienny, jadalnia z podłogą z parkietu, drewnianym sufitem i kominkiem, cztery sypialnie i dwie łazienki. Po lewej stronie prestiżowej willi w Mediolanie znajduje się dom z dwoma dużymi pokojami, parter wykorzystywany jest do przechowywania, przemysłowa kuchnia i niezależny apartament z salonem, kuchnią, łazienką i sypialnią. Na górę prowadzą zewnętrzne schody, dzięki nim dojdziemy do innego mieszkania z dużą kuchnią, dwoma sypialniami i łazienką. Pozostałe dwa apartamenty uzupełnieniają strukturę, jeden składaja się z trzech pokoi a drugi z czterech.

informacje techniczne

Region: Lombardia
Miasto: Mediolan
Lokalizacja: Mediolan

Typologia: Willa Milano - wille Mediolan na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 1530 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 9600 mq

Luksusowa willa:
Sypialnie: 4
Łazienki: 4
Salon: 2
Jadalnia: 2
Kuchnia: 1

Luksusowy dom z 6 apartamentami

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Ogród: 9600 mq

Lombardia - Mediolan: Mediolan 23 km - Novara 22 km - jezioro Maggiore 36 km - Monza 37 km - Pavia 43 km - Como 58 km - Varese 65 km – klub golfowy 5 km – kąpieliska termalne 25 km – lotnisko Mediolan Malpensa 27 km – Zjazd z autostrady: zjazd Genua / Turyn / Varese-Gravellona Toce / Como-Chiasso 18 km.

Ref: 0401
cena: Od 2,5mil do 5mil

sprzedaż willa mediolan

nieruchomości mediolan
wille na sprzedaż w mediolanie

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Mediolan

Lombardia - Mediolan: siedziba prestiżowych nieruchomości na sprzedaż, Lugagnano była dużą osadą na Naviglio w Mediolanie, który rozszerza się na końcach Abbiategrasso i Robecco. I prawdopodobnie nazwa pochodzi od „ Lucanianus” przymiotnika imienia „Lucanius”. W średniowieczu miasto w Mediolanie, gdzie mieści się prestiżowy, luksusowy dom na sprzedaż. Został zbudowany wokół zamku otoczonym fosą, która była lennem kilku panów. Historia lokalna przez wiele wieków jest identyczne z tą właścicieli zamku, z których pozostały jedynie ślady w dokumentach. W XIII wieku obiekt należał do rodziny Casterno, a następnie, do Pietrasanta.
W lutym 1358 Uberto di Pietrasanta sprzedał go do bazy lotniczej w pobliżu terytorium Robecco. Oddany jako lenno w 1451 przez księcia Mediolanu, Francesco Sforza, do Baltazara Barzi i jego potomków. Kapitan Girolamo Barzi został zbanowany za bratobójstwo i dlatego osiedle wsi na kanale Mediolanu zostało przekazane urzędowi 30 kwietnia 1656 i przyznane generałowi Giovanni Vasquez de Coronado, władca Mediolanu, 28 czerwca 1657 r. z mocą, aby został przekazany innym. W dniu 15 lipca 1657, Lugagnano poddano hrabiemu Angelo Trivulzio, ale kapitan Girolamo Barzi, osiągnął porozumienie z Księstwem, udaje mu się osiągnąć dla swoich dzieci, 22 września 1672, ziemie Lugagnano i Robecco z ich opłatami. Chociaż wioska Mediolan Lugagnano przeszła przez różnorodne zmiany i zmiany własności, Cassinetta miała spokojniejszą historię, starając się zachować swoją autonomię. Może jego nazwa pochodzi od Cassina Biraga, w odniesieniu do założyciela Maffiolo Birago, jednego z bohaterów, który najbardziej odcisnął swoje piętno na historii kraju.
Szlachetny Maffiolo Birago, Mistrz Książęcych Sali Filippa Maria Visconti, kostruuje w 1435, najstarszy kościół w miejscu poświęconym Najświętszej Maryi Pannie i świętemu Antoniemu Abate. W 1428 Birago, dzięki uprzejmości księcia Filippo Maria Visconti, wykopał kanał, który wypływał z Naviglio Grande i przechodził przez wieś w gminie Mediolan, miał doprowadzić do działania łopatki wiatraka, który istnieje i działa. Wspomniany kanał nadal nazywa Canal Biraga, wyznacza granicę między dwoma miastami Lombardii w gminie Mediolan i Cassinetta Lugagnano.