Elegancka, epokowa willa na sprzedaż w Vicenzy

55 zdjęć

Ta majestatyczna willa na sprzedaż w Vicenzy, wybudowana pod koniec '500 i na początku '600 ma prawdziwie ponadczasowy urok.
Na ganku jest zwieńczona frontonem i elewacją, skierowaną na słońce, ma trójkątny fronton z  piramidalnymi kominkami. Elegancka i ciężka willa jest wzmocniona przez uroczy ogród.
Kilka remontów nadało nową świetność tej wyjątkowej nieruchomości, podkreślając nadal zdobiące ją starożytne freski.
Liczne pokoje willi na sprzedaż  w Vicenzy prezentują wyjątkową elegancję, bogate w meble o wielkiej wartości, mają niesamowity urok: drewniane belki, całkowicie udekorowane ściany, oryginalne klasyczne kominki, cenne podłogi, luksusowe żyrandole i cenne obrazy są powracającym motywem wnętrza.
Główna willa posiada prywatny kościółek i dużą stodołę, typowa struktura weneckich willi, wiejski budynek usługowy, który kiedyś stanowił część willi wykorzystywanej przez właścicieli jako przestrzeń zarezerwowana dla rolników i pracowników. Dzięki wydłużonej konstrukcji i całkowicie zadaszona, stodoła dodaje dużą przestrzeń funkcjonalną dla całego kompleksu.
Ta elegancka, luksusowa nieruchomość jest prawdziwym skarbem architektonicznym Veneto, idealnym jako dom lub jako hotel na najwyższym poziomie.

informacje techniczne

Region: Veneto
Województwo: Vicenza

Typologia: luksusowa epokowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 2.430 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2.500 mq

Parter: 550 mq
Pierwsze piętro: 80 mq
8 sypialni
7 łazienek
4 salony
Cenne meble
Prestiżowe wykończenia
podpiwniczenie i piwnice: 350 mq
Dom gościnny: 60 mq
Stodoła: 600 mq
Przechowywalnia beczek: 200 mq
Portyk
Oratorium: 40 mq
Stodoła: 550 mq
Ogrody we włoskim stylu


Vicenza 27 km – Werona 50 km - Wenecja 90 km - lotnisko Werona Villafranca 54 km - lotnisko Marco Polo Wenecja 98 km

Ref: 1137
cena: Do 2,5mil

wille venete

wille na sprzedaż
lionard luxury real estate

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Vicenza

Vicenza, gdzie znajduje się ta piękna epokowa willa na sprzedaż, jest jednym z najstarszych miast w regionie Veneto. W XVI wieku był jego złoty wiek, kiedy miasto zostało wzbogacone o piękne zabytki architektury, głównie z powodu słynnego Andrea Palladio, jednego z najważniejszych architektów '500 i jego uczniów.
W 1866 roku miasto zostało zjednoczone do Królestwa Włoch, a podczas pierwszej wojny światowej teren wokół Vicenzy był miejscem najkrwawszych bitew wojny (Monte Grappa, Asiago i Pasubio), podczas drugiej wojny światowej miasto poniosło bombardowania, które spowodowały liczne ofiary i zniszczenia. Wraz z końcem wojny ludzie Vicenzy odbudowali miasto, aby nadać mu blask i prestiż, cechy, które są dziś nadal widoczne i które stanowią idealne miejsce na budowę wspaniałych luksusowych willi, które są szczególnie cenione i poszukiwane.