EKSKLUZYWNY APARTAMENT W FORTE DEI MARMI

16 zdjęć
W doskonałej lokalizacji, zaledwie kilka metrów od plaży i blisko do wszystkich głównych miejsc miasta Viareggio jest na sprzedaż ten ekskluzywny apartament z 204 metrami kwadratowymi. Ta nieruchomość na sprzedaż 5 minut od Forte dei Marmi, znajduje się na drugim piętrze eleganckiej toskańskiej willi z bezpośrednim widokiem na morze, dwoma windami oraz ogrodem.
Luksusowy dom w pobliżu Forte dei Marmi został niedawno poddany umiejętnym pracom konserwatorskim, które ozdobiły apartament wykończeniami o wielkiej wartości, a także meble i wyposażenie, eleganckie i wyrafinowane. Dzięki temu, willa na sprzedaż została również wyposażona w nowoczesne udogodnienia, takie jak klimatyzacja i aspiracja centralna, system alarmowy pełny i częściowy, elektryczne rolety, rolety zewnętrzne, rolety przeciw słońcu i wiatrowi i ramy okienne z otworem uchylnym.
Godny uwagi jest główny taras o 27 metrach kwadratowych z bezpośrednim widokiem na morze Toskani, z którego można podziwiać wspaniały widok na wybrzeże. Ekskluzywny apartament wita nas dużym przedpokojem prowadzącym do jadalni i salonu; oba mają duże i jasne szklane drzwi, które wychodzą na taras z widokiem na morze. Widok na morze oferują również dwie sypialnie, z których jedna ma bezpośredni dostęp do tarasu. Dom na sprzedaż w Viareggio posiada także dwie łazienki, gabinet, pokój używany jako pralnia, kuchnię ze spiżarnią i sypialnię z łazienką i z dostępem do głównego tarasu. Dom posiada dwa miejsca parkingowe.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Forte dei Marmi
Lokalizacja: Viareggio

Typologia: Nieruchomości Forte dei Marmi – Wille Toskania Morze
Powierzchnia wewnętrzna: 204 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 49 mq tarasów

Sypialnie: 3
Łazienki: 3
Salony: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Taras z widokiem na morze: 27 mq
Tarasy boczne: 22 mq
2 miejsca parkingowe

Toskania - Forte dei Marmi – Viareggio: Forte dei Marmi 2 km - Piza 20 km - Lucca 21 km - Florencja 80 km - termy 1 km - lotnisko Piza 25 km – zjazd z autostrady: A11, Viareggio 1 km.

Ref: 2318
cena: Do 2,5mil

prestiżowe apartamenty

sprzedaż willa toskania
florencja zamek

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Viareggio

Toskania - Forte dei Marmi - Viareggio: Eleganckie i wyrafinowane, Viareggio jest miastem na wybrzeżu Toskanii, wśród najbardziej znanej miejscowości turystycznej i światowej elity kilka km od bardziej znanego Forte dei Marmi. Lampki nocne ustąpują żywemu i barwnemu krajobrazowi w lecie, pięknym zachodom słońca i spokojem w zimie, ale Viareggio nie jest daleko od centrum uwagi, jest w stanie zaoferować wszystkie atrakcje turystyczne roku z kilku powodów: fuzja zielonych wzgórz i lasy sosnowe, błękitne morze sprawiają, że krajobraz jest wyjątkowy, wraz z jego karnawałem i eklektyczną architektura, Art Nouveau i Art Deco jego budynków, pośród których wędrował Galileo Chini, Lorenzo Viani i P.B. Shelley.
Jego nazwa pochodzi od wieży Via Regia, którą wznieśli mieszkańcy Lucca około XV wieku, gdy port, który zaczął funkcjonować dzięki ujściu rzeki Burlamacco, zaczyna się ożywać i zaczynają się pierwsze wymiany gospodarcze: morze, wielki sojusznik Viareggio, był ważnym punktem do rozpoczęcia budowy łodzi używanych przez rybaków podczas gdy teraz, z drastyczną zmianą scenerii i filozofii gospodarczej, w tych samych stoczniach budowane są łodzie i jachty o najwyższej wartości. Inne kluczowe punkty to tradycyjny karnawał Viareggio, który narodził się w 1873 roku, wydarzenie, do którego miasto przygotowuje się przez cały rok i Nagroda Literatury, która została założona w 1929 roku przez Leonida Rapaci i która nadal śledzi ewolucję literatury włoskiej.