EKSKLUZYWNE PODDASZE W TAORMINA

1 zdjęć
Taormina, znany ośrodek turystyczny na Sycylii, jest tu na sprzedaż unikalne poddasze o 165 metrach kwadratowych, które zajmuje trzecie i czwarte piętro w nowo wybudowanym budynku. Ta prestiżowa nieruchomość ma charakterystykę, która może powitać swoich gości w eleganckim i ekskluzywnym otoczeniu, gdzie można spędzić wyjątkowy czas.
Wnętrza mieszkania są wyposażone w luksusowe wykończenia z oryginalnymi i eleganckimi meblami tworzącymi miłą i szczególną atmosferę dzięki stylowym wyposażeniom, akcesoriom i nowoczesnemu komfortowi.
Rezydencja posiada trzy sypialnie, trzy łazienki, kuchnię i salon, który, dzięki oszklonemu gankowi wychodzi na duży taras.
Dom posiada garaż i zimowy ogród, które uzupełniają nieruchomość, ale to, co wzbogaca i wzmacnia to piękne tarasy ze 187 metrami kwadratowymi i 163 metrami kwadratowymi i elegancko urządzonymi, z których można podziwiać piękny widok na wybrzeże Sycylii i jej krystalicznie morze.
Na jednym z tarasów willi mieści się piękny basen z hydromasażem i posiada panel słoneczny.

informacje techniczne

Region: Sycylia
Miasto: Taormina
Lokalizacja: Ogrody Naxos

Typologia: Luksusowy apartament - domy i wille
Powierzchnia wewnętrzna: 209 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 420 mq
 
Sypialnie: 3
Łazienki: 3
Salony: 1
Kuchnia: 1
Jadalnia: 1
 
Pokoje nad dostępem i ponownym technicznej
 
Basen z jacuzzi
Garaż
Piwnica
Tarasy i balkony: 394 mq
Ogród zimowy: 64 mq
 
Sycylia – Taormina: Messina 48 km - Catania 49 km - Siracusa 11 km - Wulkan Etna 56 km - Milazzo 80 km - ogrody Naxos km 3 - Golf Club il Picciolo 14 km - Palmerston Golf Resort & Spa 15 km - lotnisko Katania 61 km – zjazd z autostrady: Taormina 4 km.

Ref: 0143
cena: Do 2,5mil

luksusowy dom na sprzedaż

luksusowa rezydencja
sprzedam willę

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Ogrody Naxos

Sycylia – Taormina: Taorminia założona w 358 roku p.n.e. przez Andromacha, w momencie zniszczenia Chalkidiki Naxos przez Dionizego, tyrana Syrakuz, była mieszana przez czas swojej tysiącletniej historii. Taormina nazywana była Tauromenion przez Greków i Tauromenium przez Rzymian, pod którą miał największy okres świetności, o czym świadczą pozostałości wspaniałych zabytków, nadal widocznych. Taormina, gdzie znajduje się piękna, luksusowa nieruchomość na sprzedaż, spada jednak w ostatnim okresie Cesarstwa Rzymskiego, by odrodzić się w okresie bizantyjskim, którą dostojnicy preferowali jako ich siedziba i wzbogacają ją o zabytki. W 902 zostało zajęte przez Arabów, którzy je zniszczyli, zabijając niemal wszystkich mieszkańców ze względu na nieustępliwą obronę, którą taorminesi przeciwstawili najeźdźcom. Rozpoznana przez chrześcijan została przemianowana na Nową Taormina, ale w 962 r. Arabowie, prowadzeni przez Emir Ahmed, wrócili, aby ją zniszczyć.
Taormina przemianowano Almoezia, od nazwiska swojego nowego zdobywcy. W 1078, teraz zredukowanym do muzułmańskiej twierdzy, została wyzwolona przez Normanów po oblężeniu, które trwało pięć miesięcy. Wstąpiła do Nieszpory sycylijskije, a następnie aragonesi. W 1410 odbył się Parlament ogólny Sycylii. Taormina była lojalny wobec Hiszpanii przeciw Mesynie w 1675 roku. Podczas wojny została zajęta przez wojska francuskie. Król Hiszpanii nadał przywilej Taormina należącej do królewskiej posiadłości. W 1860 roku zbuntowali się przeciwko Burbonom otwierając wrota wojskom Garibaldiego. Rola Taormina jako twierdzy do obrony wybrzeża Jońskiego kończy się w ten sposób. Taormina została ustawiona, aby stać się jednym z najważniejszych ośrodków turystycznych na świecie.