EKSKLUZYWNA WILLA W FORTE DEI MARMI

11 zdjęć
W strategicznym miejscu, pomiędzy centrum Forte dei Marmi i wybrzeżem morskim Toskani, znajduje się na sprzedaż ta ekskluzywna dwurodzinna willa na dwóch piętrach, niezależnych od siebie, o łącznej powierzchni 390 metrów kwadratowych.
Duży ogród poprzedza imponujący portyk z kamiennymi kolumnami, poza którą prowadzi parter prestiżowej, luksusowej nieruchomości na sprzedaż.
Ten pierwszy apartament ma powierzchnię 210 metrów kwadratowych i mieści się w nim: kuchnia, jadalnia, pokój dzienny z dostępem do ganku, sypialnia i łazienka. Przechodząc przez długi korytarz, dojdziemy do innych pomieszczeń w domu, w tym dwóch łazienek, dwóch sypialni, kuchni i salonu.
Po lewej stronie nieruchomości na sprzedaż w Forte dei Marmi, znajdują się schody prowadzące na pierwsze piętro, które jest niemal całkowicie otoczone jednym balkonem, na który mają dostęp wszystkie pokoje na piętrze dzięki dużym szklanym drzwiom. W salonie, który zajmuje przednią części apartamentu znajduje się kuchnia, jadalnia, salon i spiżarnia, a część sypialna znajdująca się na tyłach domu, składa się z trzech dużych sypialni i dwóch łazienek.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Forte dei Marmi
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Typologia: Sprzedaż nieruchomości w Forte dei Marmi - luksusowe domy na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 390 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1230 mq +130 mq tarasu + 40 mq ganku
 
Luksusowy dom na parterze: 210 mq
Sypialnie: 3
Łazienki: 3
Pokój dzienny: 2
Jadalnia: 1
Kuchnie: 2
 
Luksusowy dom na pierwszym piętrze: 180 mq
Sypialnie: 3
Łazienki: 2
Salon: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne
 
Ogród: 1230 mq
Parking: 123 mq

Toskania - Forte dei Marmi: Lucca 25 km - Piza 35 km - Florencja 86 km - Altopascio 30 km - Versilia Golf Club 0.5 km – termy i SPA termalne 40 km – lotnisko Piza 33 km - zjazd z autostrady: A1 Versilia 2 km.

Ref: 2390
cena: Od 2,5mil do 5mil

nieruchomości real estate

luksusowy dom
wille na sprzedaż liguria

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - plaża z drobnym i jasnym piaskiem w Forte dei Marmi, ekskluzywnego kurortu Versilia, rozciąga się od Marina di Pietrasanta do Cinquale. Kraj luksusu Toskanii, charakteryzuje się silną obecnością zieleni i willi z dużymi ogrodami. Pierwszy rozwój Forte dei Marmi, na bagnistej ziemi prawie bezludnej, był w XVI wieku, po tym jak Michał Anioł zlecony przez papieża Leona X znalazł drogę do transportu marmuru z Alp Apuańskich do morza: i tylko molo i magazyn były budynkami w osadzie.
Pod koniec XVIII wieku z rekultywacją Leopolda, Forte dei Marmi zaczęło być zamieszkane przez rybaków, robotników marmuru i chłopów. Pod koniec wieku zakończono budowę fortu, który dał nazwę do wspólnocie i w XIX w. wzrósł przemysł marmuru, z wynikającym z tego wzrostem portu. Start Forte dei Marmi rozpoczął się dzięki turystyce, której skromne początki mogą być umieszczone pod koniec XIX wieku, ale szybki wzrost miał miejsce w trakcie pierwszej wojny światowej, kiedy miasto stało się miejscem zamieszkania arystokratycznej elity, przemysłowców i intelektualistów, przywódców finansów krajowych i międzynarodowych, gwiazd sportu i gwiazdy ze świata rozrywki.