EKSKLUZYWNA WILLA W FORTE DEI MARMI NA SPRZEDAŻ

50 zdjęć
Kilka metrów od krystalicznie czystego morza Versilia, położona w ekskluzywnej dzielnicy Roma Imperiale w Forte dei Marmi, jest na sprzedaż ta piękna, luksusowa willa. 
W pobliżu wielu udogodnień, które oferuje miasto klasy jak Forte dei Marmi, nie daleko od słynnego Klubu Tenisowego, ta wspaniała, luksusowa rezydencja wyróżnia się szerokimi werandami, tarasami i piękną werandą. 
W pięknym i dostatnim parku, między wysokimi drzewami palmowymi i bujną roślinnością, znajduje się basen (14,5 x 6,5 m), błękitne i jasne lustro, które dodatkowo zwiększa piękno zewnętrzne i sprawia, że miejsce relaksu znajduje się w sąsiedztwie strefy wysokiej klasy i uroku. 
Willa posiada trzy piętra, plus strych, toskańska willa na sprzedaż oferuje luksusowe wykończenia, dużo światła i dobrze urządzone powierzchnie. 
Wspaniały open space wita nas od wejścia i pozwala wędrować oczom wśród różnych obszarów, w harmonijny sposób, zarówno pod względem architektury jak i stylowym wystroju domu od miękkich i wyciszonych kolorów. 
W głównej sali stoi biały kominek; duże okna umożliwiają wspaniały widok na park willi w Forte dei Marmi, a także upewniają, że światło filtrowane jest w naturalny sposób i zalewając wewnętrzne pokoje. Uderzające, spiralne schody z marmuru objawiają się w środku salonu i łączą parter z wyższymi piętrami. 
Wiele udogodnień i wygód jest znakami doskonałego stanu willi, w tym klimatyzacją, ogrzewanie podłogowe, Wi-Fi, antena satelitarna, sala bilardowa, centrum fitness z sauną i jacuzzi, siłownia i sala gier. 
Istnieje sześć sypialni, siedem łazienek: ta część domu jest niezwykle dokładna i godna wartości samego pobytu. Powierzchnia sypialna jest skonfigurowana jako wyrafinowana i elegancka, gdzie „miękkie” kolory wyróżniają się w całej swej jasności i delikatności. 
Wszystkie te środki sprawiają, że luksusowa willa na sprzedaż w Forte dei Marmi to prawdziwy klejnot, z pewnością jeden z najbardziej interesujących nieruchomości na sprzedaż na wybrzeżu Toskanii.

informacje techniczne Region: Toskania 

Miasto: Lucca 

Lokalizacja: Forte dei Marmi 


Typologia: luksusowa willa - willa morze Toskania

Powierzchnia wewnętrzna: 450 mq

Powierzchnia zewnętrzna: 2000 mq

3 piętra + poddasze 

Ganki 

Tarasy 

Weranda 

Basen 14.5 x 6.5 

6 sypialni 

7 łazienek 

Klimatyzacja 

Ogrzewanie podłogowe 

Wi-Fi 

Parabola 

Sala bilardowa 

Centrum fitness z sauną i jacuzzi
Siłownia 

Bawialnia Toskania - Forte dei Marmi: Lucca 40 km - Piza 45 km - Florencja 110 km – Altopascio 55 km - Versilia Golf Club 6 km – termy i SPA termalne 40 km – lotnisko Piza 42 km.
Ref: 0711
cena: Ponad 10mil

real estate toskania

willa luxury
ekskluzywna nieruchomość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - Forte dei Marmi. Siedziba luksusowej willi na sprzedaż i wyjątkowej lokalizacji wypoczynkowej, która zawdzięcza swoją nazwę fortowi w samym sercu miasta i marmurowi z Alp Apuańskich, które zostały wniesione do nabrzeża, aby następnie podjąć drogę do morza. Na przestrzeni lat Forte dei Marmi zachwyciło coraz większą liczbę osób, a wśród nich także wielu wybitnych osobistości, aktorów, potężnych przemysłowców, gwiazd, sportowców, którzy wybrali idealny teren dla swoich wakacji. 
Zielony Obszar, gdzie luksusowe wille są często objęte kwitnącymi, zielonymi ogrodami, zaledwie kilka kroków od morza Versilia; resort dla elity, gdzie znajdują się luksusowe butiki, dyskoteki i słynne kluby: Forte dei Marmi to tylko wierzchołek dla tych, którzy chcą połączyć naturę i luksus, przepych i relaks. 
Ostatnio wielu rosyjskich potentatów kupiło w Forte dei Marmi luksusowe rezydencje o dużym prestiżu i niezmierzonej wartości, powodując wzrost uroku i popularności toskańskiego obszaru.