EKSKLUZYWNA WILLA W FORTE DEI MARMI

6 zdjęć
W jednym z najbardziej znanych i ekskluzywnych kurortów nad morzem Toskani, Forte dei Marmi, jest na sprzedaż ta ekskluzywna dwurodzinna willa o 245 metrach kwadratowych ograniczona z trzech stron dużym ogrodem z 1020 metrów kwadratowych wyposażonym w automatyczny system nawadniania. W odległości krótkiego spaceru od centrum Forte dei Marmi, w pobliżu morza, luksusowy obiekt na sprzedaż został wybudowany w latach siedemdziesiątych i jest w pełni zgodny ze stylem domów tego okresu.
Willa na sprzedaż nad morzem Toskani jest podzielona na trzy piętra, według projektu aktualizacji będzie rozszerzona do 12,6 metrów kwadratowych każdy. Parter, częściowo podpiwniczony zajmuje garaż, pralnia, łazienka, dwa pomieszczenia używane jako piwnica, pomieszczenie gospodarcze oraz schody prowadzące na piętro. Tu znajduje się kuchnia, która otwiera się na niewielki taras z ogrodem, przestronny salon połączony z patio i kilka kroków dalej ogród, dwie sypialnie, jedna z tarasem, dwie łazienki oraz pomieszczenie gospodarcze. Schody pozwalają również dotrzeć na strych, gdzie znajduje się sypialnia, łazienka i taras. Pamiętajmy o wspaniałym ogrodzie, który dopełnia willę na sprzedaż w Forte dei Marmi.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Typologia: Dom Sprzedaż Forte dei Marmi - Sprzedaż wille nad morzem
Powierzchnia wewnętrzna: 245 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1020 mq

Sypialnie: 3
Łazienki: 4
Salony: 1
Kuchnia: 1
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne
Garaż
Ogród: 1020 mq

Toskania - Forte dei Marmi: Lucca 25 km - Piza 35 km - Florencja 86 km - Altopascio 30 km - Versilia Golf Club 0.5 km – termy i SPA termalne 40 km – lotnisko Piza 33 km - zjazd z autostrady: A1 Versilia 2 km.


Ref: 2357
cena: Do 2,5mil

luksusowa rezydencja

sprzedaż rustyki w toskanii
prestiżowa willa

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - plaża z drobnym i jasnym piaskiem w Forte dei Marmi, ekskluzywnego kurortu Versilia, rozciąga się od Marina di Pietrasanta do Cinquale. Kraj luksusu Toskanii, charakteryzuje się silną obecnością zieleni i willi z dużymi ogrodami. Pierwszy rozwój Forte dei Marmi, na bagnistej ziemi prawie bezludnej, był w XVI wieku, po tym jak Michał Anioł zlecony przez papieża Leona X znalazł drogę do transportu marmuru z Alp Apuańskich do morza: i tylko molo i magazyn były budynkami w osadzie.
Pod koniec XVIII wieku z rekultywacją Leopolda, Forte dei Marmi zaczęło być zamieszkane przez rybaków, robotników marmuru i chłopów. Pod koniec wieku zakończono budowę fortu, który dał nazwę do wspólnocie i w XIX w. wzrósł przemysł marmuru, z wynikającym z tego wzrostem portu. Start Forte dei Marmi rozpoczął się dzięki turystyce, której skromne początki mogą być umieszczone pod koniec XIX wieku, ale szybki wzrost miał miejsce w trakcie pierwszej wojny światowej, kiedy miasto stało się miejscem zamieszkania arystokratycznej elity, przemysłowców i intelektualistów, przywódców finansów krajowych i międzynarodowych, gwiazd sportu i gwiazdy ze świata rozrywki.