EKSKLUZYWNA WILLA W CHIANTI WE FLORENCJI

23 zdjęć
W samym sercu Toskanii, a dokładniej w dzielnicy znanej jako Chianti Colli Fiorentini, położona jest na sprzedaż ta luksusowa willa o powierzchni 600 metrów kwadratowych otoczona dużym ogrodem pełnym drzew sosnowych, z przepięknym widokiem na dolinę Val d'Elsa w stronę wież San Gimignano.
Miejsce, w którym znajduje się ta nieruchomość na sprzedaż w Chianti Florencja jest bardzo strategiczne, ponieważ jest to miejsce, gdzie można odpocząć i cieszyć się spokojem wsi, ale również dobrze połączone z najbardziej atrakcyjnymi miastami Toskanii, takimi jak: Florencja, Siena, San Gimignano, Volterra i Pisa.
Luksusowy dom pochodzi z XIX wieku i był rezydencją markizy Luisy Bargaglistoffi, teraz jest wykorzystywany jako baza turystyczna.
Luksusowa willa na sprzedaż we Florencja posiada cztery piętra, w tym piwnicę i gości sześć apartamentów z jedną lub dwoma sypialniami, salonem z aneksem kuchennym i łazienką. Willa na sprzedaż we Włoszech, w typowym stylu toskańskich domostw, posiada depandance z sypialnią, łazienką oraz salon z kuchnią.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Chianti

Typologia: Domy wiejskie w Toskanii - luksusowe wille na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 600 mq
Powierzchnia zewnętrzna 1390 mq

4 apartamenty z 1 sypialnią
2 apartamenty z 2 sypialniami
1 depandance z 1 sypialnią

Ogród: 1390 mq

Toskania - Florencja - Chianti: Siena 31 km - Monteriggioni 18 km - Volterra 37 km - San Gimignano 13 km - Montalcino 62 km - Florencja 28 km - Golf and Country Club 3,6 km - Kąpieliska termalne 21 km - lotnisko Florencja 31 km – zjazd z autostrady: A1 Scandicci 18 km.

Ref: 0316
cena: € 2.200.000

sprzeda się wille

prestiżowa nieruchomość
real estate włochy

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chianti

Toskania – Florencja – Chianti: Certaldo, miasto znajdujące się w centrum Valdelsa, prowincji Florencji, między delikatnymi wzgórzami na których znajdują się gaje oliwne, winnice i filary cyprysy.. To miasto było kolebką Giovanni Boccaccio, składa się z kilku budynków o dużym znaczeniu historycznym i artystycznym. Starożytna miejscowość Certaldo Toskania jest dotykana przez wody rzeki Elsa i Agliena która kończy tu swój bieg. Miasto, w którym znajduje się piękna willa na sprzedaż, rozciąga się po obu stronach głównej drogi, tworząc dwa oddzielne rdzenie, składa się ze średniowiecznej części z Palacem Pretorio, zwanego Certaldo Alto, który znajduje się powyżej wzgórza i nowoczesnej części Certaldo, która rozciąga się na równinie i jest kontynuacją średniowiecznych osad.
Początki Certaldo sięgają czasów rzymskich i etruskich, jego nazwa pochodzi od łacińskiego, cerrus Altus, co oznacza wysoką ziemię pokrytą dębami. Pierwsza wzmianka o wsi pochodzi z 1100, kiedy Fryderyk I Barbarossa oddał terytorium hrabiom Alberti, którzy dominują aż do końca XIII wieku. Z mocą Florencji, Certaldo było siedzibą wikariatu na początku 1400. W części Certaldo Alta, znajdziemy średniowiecznego typu wioskę, Pałac Pretorio, miejsce narodzin Giovanni Boccaccio, autora Dekameronu, piękne kościoły i pałace, domy, wieżę i wąskie uliczki, które prowadzą dookoła murów. Certaldo jest z pewnością jedną z wiosek Toskanii i jedną z najstarszych tradycji agrokulturalnych. Dzięki korzystnym cechom obszaru kwitnie produkcja doskonałego wina Chianti DOCG, oliwy z oliwek, białego trufla i słynna cebula Certaldo.