Ekskluzywna willa nad morzem w Castiglioncello

full screen
81 zdjęć

W Castiglioncello, o krok od morza i ze wspaniałym widokiem na Zatokę Quercetano, jest na sprzedaż ta elegancka, luksusowa willa.
Nieruchomość, pochodząca z początku '900, stała się domem dla rodzin arystokratycznych, które starannie zachowały urok i piękno nie zapominając o aspektach funkcjonalnych: wynik to prawdziwy, wymarzony dom, który, oprócz wyjątkowej lokalizacji oferuje tym, którzy w niej mieszkają rodzinną atmosferę, luksus, zdominowany przez prywatność i dobre samopoczucie.
Willa nad morzem wyposażona jest w meble z epoki, posiada dwa piętra i ma dwie kuchnie, jedną tradycyjną i inne przemysłowe do łatwego obsłużenia licznych gości; sufity osiągają 4,5 m, znajduje się tu siedem sypialni i pięć łazienek. Średnia powierzchnia każdego pokoju wynosi około 25 metrów kwadratowych.
Duży i piękny taras na elewacji między dwoma poziomami, z centralnymi scenograficznymi schodami, które prowadzą bezpośrednio do basenu; tu, na wygodnych kanapach, można cieszyć się przyjemnymi, słonecznymi dniami i wspaniałymi widokami.
Ogród o powierzchni 4.000 metrów kwadratowych, jest triumfem śródziemnomorskiej roślinności i drzewami palmowymi, sześćdziesiąt okazów, na przemian z wysokimi sosnami i dębami.
Dla miłośników wszelkiego rodzaju komfortu, którzy chcą willę z wyjątkowym pięknem, z widokiem na toskańskie morze ta jest na pewno domem marzeń.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Livorno
Lokalizacja: Castiglioncello

Typologia: luksusowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 450 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 4.000 mq

2 piętra
7 sypialni
5 łazienek
Taras
Basen
60 palm

Piza km 50 - Livorno km 20 - Forte dei Marmi km 75 - Florencja km 85 - Piombino km 50 - lotnisko Piza km 45

Ref: 0927
cena: Ponad 10mil

wille morze

castiglioncello
luksusowe domy morze

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Castiglioncello

Castiglioncello, dobrze znana lokalizacja z krystalicznie czystego morza Toskanii, jest częścią tzw. Wybrzeża Etrusków, jest domem dla pięknych willi i luksusowych, prestiżowych nieruchomości. Skały z widokiem na morze, zatoki, zatoczki, piękne plaże i krystalicznie czyste wody sprawiły, że miejsce to jest znane na międzynarodowym poziomie.
Miejsce pisarzy, malarzy, poetów, artystów, którzy znaleźli inspirację, jest teraz miejscem poszukiwanym przez gwiazdy show, przemysłowców i wybitnych osobistości ekonomii, finansów i kultury.
Dzięki znamienitym gościom, na przestrzeni lat odnotowano gwałtowny wzrost w Castiglioncello luksusowych domów przystosowanych dla osób, którzy chcą stać się właścicielem nieruchomości w wyjątkowej lokalizacji typowo toskańskiej, z wielką klasą i elegancją, w otoczeniu przyrody, nad pięknym morzem.