EKSKLUZYWNA WILLA NA SPRZEDAŻ NA WYBRZEŻU LIVORNO

30 zdjęć
W niewielkiej odległości od wybrzeża Morza Tyrreńskiego Livorno, z malowniczym widokiem na morze Toskani, znajduje się na sprzedaż ekskluzywna willa otoczona z czterech stron pięknym ogrodem, bogato obsadzonym wysokimi drzewami. Rezydencja na sprzedaż w Livorno posiada dwa piętra, a jej wejście poprzedza ganek, który w dużej części rozciąga się wzdłuż jej boków. Parter otwiera się na kuchnię z zabytkowymi, drewnianymi meblami i marmurowymi blatami i jest połączona z dużym salonem z dużymi oknami wychodzącymi na ogród, które całkowicie oświetlają pomieszczenie. Jest elegancko urządzona antycznymi i ekskluzywnymi wyposażeniami. To samo piętro mieści dwie łazienki i trzy sypialnie, jedna z łazienką. Schody prowadzą na górę luksusowej willi na sprzedaż w Toskani, która obejmuje drugi salon, który jest również bardzo elegancki i wzbogacony o szczegóły. Z tego pokoju można przejść z jednej strony na werandę, która rozciąga się wzdłuż tyłu willi, a z drugiej strony na werandę i taras, gdzie można podziwiać wspaniały widok na morze. Pierwszy poziom obejmuje również kuchnię, łazienkę i dwie sypialnie z łazienką. Staranne wyposażenie, cenne meble, podłogi z drewna i terakoty, kolorowe ściany, które przywołują zewnętrzne kolory, sprawiają, że ta luksusowa willa na sprzedaż w Livorno jest unikalna i ekskluzywna, w pobliżu jednego z najbardziej facynujących nadmorskich kurortów Włoch.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Livorno
Lokalizacja: Livorno

Typologia: Sprzedaż luksusowe wille – Wille na sprzedaż Livorno
Powierzchnia wewnętrzna: 500 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3000 mq

Sypialnia: łazienki: 6
Pokój dzienny: 2
Kuchnie: 2

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Ogród: 3000 mq

Toskania – Livorno: Piza 19 km - Lucca 40 km - Forte dei Marmi 47 km - Kąpieliska termalne 17 km - Golf & Country Club 5 km - hipodrom 2 km - lotnisko Piza 16 km - zjazd z autostrady: A12 Livorno 1 km.

Ref: 0400
cena: Do 2,5mil

historyczny dom

domostwo siena
wille i domostwa

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Livorno

Toskania – Livorno: docierane przez morze, przez kanały Medicei wnikające głęboko w zabytkowe dzielnice miasta, Livorno ma urok ziem Toskanii docieranej przez Morze Śródziemne. Tutaj, w XIX wieku zostały zbudowane, pierwsze kąpieliska w Europie, wraz z samą ideą wakacji nad morzem. Osobliwy powiat Wenecja Nuova, wybudowany w 1600 roku, nadal zachowuje oryginalne aspekty: wielką atrakcją Fossi Medicei, gęsta sieć kanałów żeglowych, które łączą magazyny i rezydencje kupców, którzy, podobnie jak w Wenecji, fundacje i wejścia wodne, które dają dostęp do salonów, używane kiedyś jako schronienie dla towarów.
Livorno ma piękny deptak bogaty w zieleń, często przywoływany w obrazach malarzy Macchiaioli, który biegnie między palmami i tamaryszkiem wzdłuż klifów, piaszczystych plaż i skał wyrzeźbionych przez wiatr i fale. Wzdłuż alei miasta w Toskanii znajdują się budynki z widokiem na plaże, tu i tam małe lasy sosnowe, w których gromadzone są rozłożone w czasie wystawy malarstwa, wille w stylu secesyjnym w pastelowych kolorach z charakterystycznymi krużgankami, które zapraszają na odpoczynek, porty i przystanie i zielony hipodrom Caprilli. Z Terrazza Mascagni otwiera się piękny widok na Capraia i Gorgona, wyspy archipelagu Toskanii i Korsyki. Panoramiczna ulica, która ciągnie się aż do Quercianella, Castiglioncello wzdłuż klifów i błękitnego morza, raju dla wędkarzy i płetwonurków.