EKSKLUZYWNA POSIADŁOŚĆ NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

28 zdjęć
Na wzgórzach wokół Florencji, Vinci, którego terytorium zostało zaprojektowane przez Leonardo, znajduje się luksusowa nieruchomość na sprzedaż, zmieniona na elegancką konstrukcję, znajduje się w dawnym młynie z XIII wieku. Starożytna struktura, na sprzedaż, w samym sercu Toskanii, została całkowicie odnowiona z poszanowaniem jej oryginalnych cech i stylu typowego dla zabudowań Toskanii.
Ośrodek obejmuje zewnętrzną powierzchnię o 2 hektarach i wewnętrzną powierzchnię 1212 metrów kwadratowych, na czterech piętrach zajmowanych przez 8 apartamentów wraz z częściami ogrodu zagrodzonymi przez mury wykonane z kamieni rzeki.
W ogrodzie, na tyłach domu na sprzedaż w Florencji, znajduje się piękny basen z wodospadem i solarium, idealne miejsce do zanurzenia się w spokoju naturalnego krajobrazu Toskanii. Apartamenty mają różne metratury i są „uszlachetnione” wyrafinowanymi wykończeniami, takimi jak odsłonięte ceglane łuki, które przywołują szczegóły zewnętrzne, kominki z antycznego kamienia lub belki na sufitach wykonane z drewna kasztanowca, szlifowane stropy, wszystko to, aby przypomnieć tradycyjny styl domostw Toskanii.
Piwnicę zajmują pomieszczenia wykorzystywane jako pralnia i piwnica, na parterze znajduje się recepcja, dwie piwnice z sąsiednimi pomieszczeniami używanymi jako enoteka, kuchnia i trzy duże pokoje do organizacji różnego rodzaju imprez. Pierwsze i drugie piętro zajmują wyłącznie apartamenty, które obejmują także piwnicę i na parter. Z jednego mieszkania znajdującego się na ostatnim piętrze willi na sprzedaż we Florencji, schody prowadzą na taras, który znajduje się na dachu i oferuje wspaniały widok na okoliczne wzgórza.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Vinci

Typologia: Domostwa na sprzedaż - Domostwa na sprzedaż w Toskanii
Powierzchnia wewnętrzna: 1210 mq
Powierzchnia zewnętrzna: ok. 2 ha

4 luksusowe apartamenty z sypialnią, łazienką, salonem, kuchnią
2 luksusowe apartamenty z dwoma sypialniami, łazienką, pokojem dziennym, kuchnią
Luksusowy apartament z dwoma sypialniami, dwoma łazienkami, pokojem dziennym, kuchnią
3 jadalnie
1 kuchnia
2 łazienki

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Pralnia
Basen
Parking
Teren: ok. 2 ha

Toskania - Florencja - Vinci: Florencja 40 km - San Miniato 8 km - Certaldo 21 km - San Gimignano 36 km - Piza 51 km - Livorno 57 km - Viareggio 66 km - Golf Club Fontevivo San Miniato 6 km – kąpieiska termalne Montecatini Terme 18 km - lotnisko Florencja 17 km - zjazd z autostrady: Firenze Scandicci 19 km.

Ref: 0394
cena: € 2.600.000

wille na sprzedaż

toskańska willa
willa luxury

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Vinci

Toskania - Florencja - Vinci: najwcześniejsze zapisy sięgają około tysięcznego roku i jest prawie pewne, że castrum zamek Vinci powstał z rozprzestrzeniania się feudalnej własność Guidi i hrabiego Alberti w tej części Toskanii, ważnego ze strategicznego punktu widzenia interesów, często sprzecznych, Florencji, Pizy, Lucci i Pistoi. W 1180 r. stosunki między Florencją i hrabią Guidi poprawiły się dzięki małżeństwu Gualdrada z Guido Guerra, córki Bellicione Berti, który był przyjacielem Florencji. Ale wkrótce gwiazda hrabich Guidi spadła. Cesarz Fryderyk II w 1220 roku, z wielką dobrocią, zainwestował każdy róg domu Guidi na czwartą część dawnych przywilejów, wraz z Empoli, Monterappoli, Cerreto i zamkiem de Lipper. Wieś Florencja i zamek Vinci były bardzo zaangażowane w sprawy feudalne wieku, dopóki nie zostały uwzględnione przy sprzedaży dworu Florencji, na wsi florenckiej. W 1320 r. Castruccio Castracani zdewastował toskańską miejscowość Vinci, tworząc ogromne szkody i rozprzestrzeniając terror. Tylko dzięki pokojowi Montopoli w 1329 r., między Pizą i Florencją, udało się przywrócić krótki okres spokoju.
Mieszkańcy Vinci napisali swoją stronę chwały w 1364 roku, obawiając się ataków pizańczyków, którzy wzięli na swoje usługi angielskiego kapitana Johna Hawkwood, zwanego Acuto. Gdy w 1368 r. zdemaskowano kilku florenckich wygnańców, którzy próbowali na próżno, aby Vinci powstało przeciw Republice Florencji. W 1538 r., dzielny kapitan Giovanni da Vinci został wyróżniony za odwagę i umiejętności dyplomatyczne zmuszając do odwrotu hiszpańskich żołnierzy, którzy chcieli plądrować okolicę Vinci i Cerreto Guidi. Te fakty wzbogacają historię Vinci, ale jego nazwisko znajdziemy na zawsze związane z niezrównanym geniuszem Leonarda gdzie Vinci staje się miejscem urodzenia w 1452 r.