EKSKLUZYWNA POSIADŁOŚĆ NA SPRZEDAŻ W TOSKANII

16 zdjęć
W górach, gdzie można podziwiać wspaniały widok na wzgórza Livorno, jest wystawiona na sprzedaż ta ekskluzywna posiadłość Toskanii składająca się z 3 obiektów o łącznej powierzchni około 650 metrów kwadratowych, posiada duży basen i rozległy teren o 96 ha, podzielony między lasy, grunty orne, pastwiska krzewy i winnice. Wille nieruchomości na sprzedaż w Livorno są całkowicie odrestaurowane i wybudowane zgodnie z tradycyjnym, rustykalnym stylem posiadłości w Toskanii, używając tradycyjne materiały, takie jak drewno belek stropowych, podłogi z terakoty, kamienia i czerwone cegły do szczegółów. Główna konstrukcja to zabytkowa rezydencja pochodząca z XIV wieku, pięknie odrestaurowana i wyposażona w meble z epoki i elegancka wykończenia. Na parterze znajduje się duży salon, dwie kuchnie, jedna profesjonalnego typu, dwie sypialnie, trzy łazienki i biuro. Poziom ten obejmuje również wspaniały ganek, gdzie można spędzić miłe chwile podczas letnich wieczorów. Piętro, osiągalne poprzez wewnętrzne schody oraz zewnętrzne, które prowadzą do dużego tarasu o 50 metrach kwadratowych, posiada pięć pokoi z łazienkami, jedna z jacuzzi. Wszystkie pokoje wyposażone są w nowoczesne udogodnienia, aby pobyt był wspaniałym doświadczeniem w tym miejscu ze snu.
Nowy budynek, który jest również na sprzedaż, znajduje się na tyłach domu. Jest rozłożony na dwa poziomy plus piwnica zajmowana przez niektóre pokoje, które można przerobić na łazienkę i rampę na samochody i inne używane jako pralnia i prasowalnia. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienki i dwa garaże. Na pierwszym piętrze znajduje się główna sypialnia, która wychodzi na taras i obejmuje łazienkę o 10 metrach kwadratowych z wanną z hydromasażem. Trzeci dom na sprzedaż posiada dwa apartamenty, każdy około 40 metrów kwadratowych, które składają się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki i sypialni. Apartamenty tej historycznej rezydencji na sprzedaż posiadają również ogród z pergolą i prywatny parking.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Livorno
Lokalizacja: Livorno

Typologia: Sprzedaż posiadłości w Toskanii – Wille Livorno
Powierzchnia wewnętrzna: ok. 650 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 96 ha

Budynek 1: 450 mq
Pokoje: 7
Łazienki: 8
Salony: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 2

Budynek 2: 140 mq
Sypialnie: 3
Łazienki: 2
Pokój dzienny z aneksem kuchennym: 1

Budynek 3: ok. 80 mq
2 apartamenty z salonem, aneksem kuchennym, łazienką, sypialnią
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Basen
Plac zabaw dla dzieci
Garaż

Toskania – Livorno: Livorno 79 km - Castiglioncello 41 km - Grosseto 68 km - Castiglione 40 km - Punta Ala 46 km - Siena 89 km – pole golfowe van Baratti 25 km – termy 12 km - lotnisko Piza 72 km - zjazd z autostrady: Rosignano Marittimo 29 km.

Ref: 0303
cena: Do 2,5mil

domostwa florencja

historyczny majątek
sprzeda się zamek toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Livorno

Toskania – Livorno: Sassetta, gmina w Toskanii, w prowincji Livorno, znajduje się na północ od Monte Calvi, na wzgórzu, które oddziela Val di Cornia od Doliny Sterza, dopływu rzeki Cecina. Jej teren jest górzysty i obfituje w lasy kasztanowe i naturalne pastwiska. Łagodny klimat, krajobrazy, bliskość morza i główne linie komunikacyjne to zalety w połączeniu wypoczynku między morzem a wzgórzami, zaledwie kilka kroków od cudów Toskanii. Pochodzenie tej miejscowości w prowincji Livorno jest antyczne, pierwsze dokumenty, gdzie jest wzmianka o miejscowości pochodzą z 1000 r.
Sassetta była Zamkiem w Toskanii o pewnym znaczeniu, około XI wieku było własnością Signoria w Pizie z rodziny Orlandi, następnie przejmuje swoją nazwę od tej ziemi. Orlandi Sassetta sprawowali panowanie aż do 1516, kiedy to rebelianci zadeklarowani przez Republikę Florencji w ramach której przemawiały, były pozbawione towarów i zamku. Doszli do władzy Medici i przeglądając feudalne ziemie ich pracowników opuścili to feudo kilkakrotnie przed ich ochroną, a na końcu rodzinie Montalvo Ramirez. Grunty i zamek wsi w Toskanii stale śledził wydarzenia historyczne domu Medicea, potem Lotaryngii. W roku 1836 miasto w Toskanii - Sassetta dołączyło do prowincji Grosseto, gdzie przebywało przez kilka lat, po czym wróciło do prowincji Pizy i potem Livorno.
Herb używany przez to starożytne miasto w Toskani ma następujący herb: czerwony, ma srebrną wieżę z dwóch kawałków, otwartą i z oknami. Ci, którzy kochają sztukę mogą podziwiać starożytny Kościół św. Andrzeja Apostoła chrzcielncę romańską opatrzoną godłem Orlandi Sassetta i obraz Matki Bożej, o wielkiej wartości artystycznej, wykonanej przez nieznanego autora z 400 r.