Ekskluzywna, luksusowa willa nad morzem w Porto Rotondo

full screen
63 zdjęć

Położona na krańcu małego półwyspu wystającego do morza Sardynii znajduje się na sprzedaż ten ekskluzywny dom w Porto Rotondo.
Jest nieruchomością o unikalnych cechach, przede wszystkim w miejscu, oazie spokoju, w otoczeniu czystej wody i pięknej zieleni.
Wewnętrzna powierzchnia nieruchomości wynosi 650 metrów kwadratowych na dwóch poziomach: na parterze, po uroczym patio z zadaszoną werandą znajduje się kuchnia z dużym pokojem dziennym, cztery sypialnie, osiem łazienek, pomieszczenia gospodarcze i pomieszczenia techniczne.
Na pierwszym piętrze znajdują się również trzy kuchnie i tzy pokoje dzienne, pięć sypialni, cztery łazienki i taras z pięknym widokiem.
Rozległy park otaczający ten wymarzony dom posiada około 7.800 metrów kwadratowych gdzie znajduje się duży prostokątny basen o 200 metrach kwadratowych.
Rustykalny wygląd willi, pokryty nieregularnymi kamieniami, doskonale integruje się z otaczającym środowiskiem naturalnym, widokiem na Costa Smeralda o rzadkiej piękności.
Wnętrze jest proste i eleganckie, z wysokiej jakości materiałów i wykończeń specjalnych, takich jak kamienne ściany, piękne okna i tarasy oferują prawdziwie piękny widok.
W zaciszu tego wymarzonego domu z widokiem na morze, w jednej z najbardziej ekskluzywnych dzielnic Włoch, można korzystać przez cały rok z komfortu i atmosfery jednego z najpiękniejszych miejsc na świecie.

informacje techniczne

Region: Sardynia
Województwo: Olbia-Tempio
Lokalizacja: Porto Rotondo

Typologia: luksusowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 650 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 7.800 mq

Parter: taras, weranda, 8 sypialni, 4 łazienki, kuchnia, pokój dzienny, pomieszczenia gospodarcze, pomieszczenia techniczne
Pierwsze piętro: 3 kuchnie, 3 pokoje dzienne, 5 sypialni, 4 łazienki, taras

Basen: 10 x 20 m


Porto Rotondo 1,5 km - Porto Cervo 27 km - Olbia 17 km - Nuoro 121 km - Sassari 119 km - Santa Teresa di Gallura 60 km

Ref: 1022
cena: Oferta zarezerwowana

costa smeralda wille

wille sardynia
porto rotondo

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Porto Rotondo

W północno-wschodniej części Sardynii, znajduje się urocze miasteczko w Porto Rotondo, z typowymi stromymi uliczkami, placyk, Kościół św. Lorenzo i dok dla rybaków.
Malownicze miejsce zawieszone w czasie, miejsce spotkań wielu turystów, którzy cenią sobie dyskretny i rodzinny urok oraz wspaniałe i charakterystyczne widoki.
Wspaniałe plaże przyciągają turystów z całego świata, z przystanią, która może pomieścić każdy rodzaj łodzi.
Można wędrować wśród bujnej śródziemnomorskiej roślinności i prestiżowych luksusowych willi, które zdobią te miejsca, zawsze przeznaczenie ważnych biznesmenów, ludzi kultury, mody i osobowości międzynarodowej śmietanki.