Ekskluzywna luksusowa willa nad brzegiem jeziora Maggiore

full screen
57 zdjęć

Na brzegu jeziora Maggiore, przesiąknięta całkowitą prywatnością i zielenią otaczającego krajobrazu jest na sprzedaż ekskluzywna, luksusowa willa.
Obiekt, zbudowany w latach trzydziestych, ma powierzchnię 750 metrów kwadratowych i jest otoczony przez prywatny park o 3,3 ha.
W sumie 14 pokoi, willa oferuje eleganckie przestrzenie, jasne i przestronne, ma cztery sypialnie i sześć łazienek. Widok na jezioro jest wyjątkowy, zarówno z okien domu jak z dużego tarasu, a także wspaniałego basenu infinity z solarium, gdzie można odpocząć i cieszyć się w zaciszu naprawdę niezwykłym miejscem.
Wśród wielu plusów willi na sprzedaż pamiętajmy o wykończeniach, jak o cennym parkiecie i marmuru, kominkowi, jacuzzi, saunie, siłowni.
I jeśli z jednej strony mamy piękny widok na jezioro z drugiej wzrok traci się między szczytami gór. Ogród, doskonale utrzymany, na kilku zniżających się poziomach, imponujące, symetryczne schody prowadzą do basenu przy wejściu tego prawdziwego pałacu, wokół którego wysokie drzewa tworzą kameralną, niemal bajkową atmosferę.
Garaż kończy opis nieruchomości, która może pomieścić do około ośmiu samochodów.
Dla tych, którzy szukają ekskluzywnej i wyrafinowanej willi nad włoskimi jeziorami, ta będzie prawdziwym wymarzonym domem.

informacje techniczne

Lombardia Region
Lokalizacja: Jezioro Maggiore

Typologia: luksusowa willa z widokiem na jezioro

 Powierzchnia wewnętrzna: 750 mq
Z zewnątrz powierzchnia: 3,3 ha

4 sypialnie
6 łazienek
14 pokoi
Prestiżowe wykończenia
Kominek
Sauna
Jacuzzi
Sala fitness
Portyk
Basen infinity
Garaż
8 miejsc dla samochodów


Mediolan 70 km - lotnisko Mediolan Malpensa 33 km - Varese 21 km - Lugano 40 km - Como 70 km

Ref: 1164
cena: Od 5mil do 10mil

wille jeziora

jezioro maggiore
lionard luxury real estate

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Jezioro Maggiore

Włoskie jeziora, coraz częściej cel właścicieli firm i jet-set krajowych i międzynarodowych, są domem dla wspaniałych domów marzeń coraz bardziej poszukiwanych przez klientów zarówno włoskich i zagranicznych.
Jezioro Maggiore, z przyjemnym klimatem i prywatną lokalizacją wśród pięknych wzgórz Lombardii, jest jednym z najbardziej pożądanych miejsc.
Temperatury niezbyt niskie w zimie i chłodne w upalne dni, jezioro Maggiore oferuje bogaty wybór kwiatów i roślin typowych dla obszarów podzwrotnikowych: najczęstsze rośliny to drzewa cytrynowe, drzewa oliwne i laurowe, ale także kamelie, rododendrony, azalie.
Ekskluzywna lokalizacja w której domy na sprzedaż są jednymi z najbardziej poszukiwanych i pożądanych.