Ekskluzywna, luksusowa willa blisko Turynu

full screen
55 zdjęć

Nie daleko od Turynu, w samym sercu Piemontu, jest na sprzedaży ta piękna, doskonale odrestaurowana, epokowa willa.
Nieruchomość znajduje się wysoko nad miastem, w pięknej, zielonej okolicy, w otoczeniu 11 ha ziemi. Składa się z kilku budynków, kompleks posiada duże wymiary i jest podzielony według planu, który rośnie w długość, aby iągnąć kształt litery "T" w głównej fasadzie.
Główna willa w Piemoncie, w eleganckim różowym kolorze, składa się z parteru o 354 metrach kwadratowych, który jest dostępny przez nakładające się schody prowadzące do wejścia, które ma również dużą skalę i piękne kolumny. Tutaj znajdziemy jadalnię z kuchnią, pokój dzienny, cztery sypialnie i trzy łazienki w głównym obszarze, kuchnię z salonem i inne pomieszczenia techniczne w skrzydle usługowym.
Dalej, na pierwszym piętrze znajduje się obszar sypialny. Tu znajduje się duży hol z oknem wychodzącym na ogród z jednej strony, z drugiej prowadzi do pozostałych trzech stron, siedmiu sypialni, plus garderoby i trzech łazienek. W rustykalnej części planu mamy cztery sypialnie, kuchnię z salonem i trzema łazienkami oraz balkon z widokiem na dziedziniec.
Piętro wieży, lub poddasza, posiada wymiary 47,5 metrów kwadratowych, tu znajdują się niektóre pomieszczenia gospodarcze i poddasze z widokiem na salon poniżej.
W piwnicy znajduje się pralnia. W skład nieruchomości wchodzi apartament o 160 metrach kwadratowych, rezydencja dozorcy i niektóre pokoje o ponad 600 metrach kwadratowych.
Kilka minut od centrum miasta, w wyjątkowym naturalnym otoczeniu, ta wspaniała i urocza luksusowa willa oferuje ogromną przestrzeń i wszystkie udogodnienia prawdziwego pałacu.

informacje techniczne

Region: Piemont
Powiat: Turyn

Typologia: epokowa luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 1.706,5 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 11 ha

Główna willa: 846,5 mq
Piwnica: 97 mq
Parter: 354 mq
Pierwsze piętro: 348 mq
Piętro wieży / poddasze: 47,5 mq

Apartament 160 mq
Dom dozorcy: 75 mq
Pokoje pomocnicze: 625 mq


Turyn 50 km - lotnisko Turyn 60 km - Mediolan 180 km - lotnisko Mediolan Malpensa 180 km - autostrada 2 km

Ref: 1121
cena: € 4.260.000

wille piemont

zamki na sprzedaż
lionard

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Turyn

Turyn, stolica Piemontu w północnych Włoszech, jest cichym, uroczym miasteczkiem leżącym na bogatej zielonej dolinie, pośród malowniczych wzgórz i ośnieżonych szczytów. Miasto ma wiele historii, która dziś świadczy o bogatej kulturze, sztuce i architekturze, pełne prestiżowych królewskich pałaców, kościołów, wspaniałych luksusowych willi, kin, ogrodów, muzeów i teatrów. Postęp przemysłu w tym aktywnym i twórczym mieście, które rozpoczęło się w ubiegłym wieku z wielkim boomem gospodarczym, jest widoczny, dziś w nowoczesnej architekturze przemysłowej i obecności znanej marki Made in Italy.
Stare Miasto oferuje liczne atrakcje, a okolice, z licznymi miastami i wsiami, są idealne do zwiedzania malowniczej oazy spokoju w otoczeniu dziewiczych krajobrazów dolin i rzek.
Tutaj znajdują się wspaniałe luksusowe wille i domy marzeń, namacalny dowód zamożnej przeszłości tych terenów i ich obecnej świetności.