DOMOSTWO NA SPRZEDAŻ W TOSKANII

13 zdjęć
- 9 Tajemnice zdjęć zostań złotym członkiem
Kilka kilometrów od Florencji, znanych miast Toskani, jest na sprzedaż luksusowa posiadłość. Nieruchomość znajduje się na dwóch poziomach o łącznej powierzchni 500 metrów kwadratowych.
Niedawno odnowiona, posiadłość na sprzedaż oferuje doskonałe wykończenie i detale dobrze zbadane i wyszukane. Drobne podłogi z terakoty, łukowe sklepienia z cegły i kamienia, sufity z odkrytymi belkami z drewna to tylko niektóre z cech tego gospodarstwa na sprzedaż w typowym toskańskim stylu rustykalnym, ale eleganckim.
Wykończenia szlachetnych podłóg drewnianych, ciepłe kolory i otaczających ścian, meble eleganckie i doskonałe, zgodne z nieruchomością są dalsze szczegóły, które sprawiają, że zwycięski luksus posiadłości w Toskanii to prawdziwy skarb.
Sąsiednie nieruchomości oraz 4126 metrów kwadratowych ziemi, zdominowane są przez basen. Stare drzewa, drzewa oliwne, rośliny zawsze zielone i toskańska roślinność znajdują odpowiednie miejsce w tej wspaniałej okolicy z panoramicznym widokiem na okoliczne wzgórza.
Luksusową posiadłość kompletuje zewnętrzny garaż.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Wzgórza niedaleko Florencji


Typologia: luksusowa posiadłość - posiadłość na sprzedaż


Powierzchnia wewnętrzna: 500 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 4126 mq

Przybudówka

Basen

Toskania - Florencja: Florencja 15 km - Siena 52 km - Piza 81 km - Wybrzeże Tyrreńskie 75 km - Chianti 8 km - San Gimignano 31 km - Volterra 52 km - lotnisko Florencja 15 km.

Ref: 0479
cena: Do 2,5mil

domy i wille na sprzedaż

domostwo w toskanii
sprzeda się domy i wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - w pobliżu Florencji.
Florencja jest powszechnie uznawana jako miasto sztuki, z bezcennym zbiorem prac, które przekształcają się w tkankę miejską skansenu. Podobnie, okoliczne wsie, wzgórza, które otaczają ten klejnot, miasto historii i kultury, można określić jako unikalne i rzadkie piękno krajobrazu i przyrody.
To właśnie na tych zielonych wzgórzach, powstały w ostatnich latach wspaniałe luksusowe wille i luksusowe domy, nadaje się dla tych, którzy chcą mieszkać w pobliżu Florencji, bez konieczności rezygnacji z tak cennego kontaktu z naturą, ciszy i spokoju, które może zaoferować tylko miejsce takie jak kampania Toskanii.