DOMOSTWO NA SPRZEDAŻ W MAREMMA TOSKAŃSKA

25 zdjęć

W pięknej scenerii pagórkowatego krajobrazu Toskanii, jest na sprzedaż w Capalbio ten wspaniały dom położony wewnątrz gospodarstwa rolnego o powierzchni 22 ha. Obiekt jest w pełni ogrodzony i jest dostępny poprzez aleje cyprysów Toskani, które od bramy prowadząca do rezydencji na sprzedaży w Grosseto. Dom położony jest w wyjątkowej lokalizacji, ponieważ wychodzi na szeroki krajobraz, który, poza wzgórzami, dociera do góry Argentario.


Nieruchomość w Toskani na sprzedaż składa się z głównej willi zbudowanej z kamienia, sięga końca 1800 roku, a niedawno została poddana renowacji, w typowym stylu toskańskim. Budynek ma powierzchnię 450 metrów kwadratowych i posiada trzy piętra, które są połączone przez piękne białe kamienne schody z XVIII wieku.

Willa na sprzedaż w Grosseto posiada duży salon o 55 metrach kwadratowych, jadalnię, kuchnię, cztery sypialnie z antycznymi drzwiami sięgającymi XVII wieku z orginalnymi zamkami. Znajdują się tu cztery łazienki wyposażone w wyjątkowe umywaki wykonane z chrzcielnicy z XV i jedna z XVII wieku. Do ogrzewania domu służą trzy antyczne kominki, z których jeden, zbudowany z białego kamienia, posiada wygrawerowany herb miasta Capalbio. W skład nieruchomości wchodzi depandance o 45 metrach kwadratowych, składająca się z pokoju dziennego, sypialni i łazienki. Istnieją również budynki gospodarcze takie jak stodoły używane jako magazyn, otwarta stajnia i garaż.


Struktury charakterystycznej posiadłości są otoczone 3000 metrów kwadratowych ogrodu typowo śródziemnomorskiego, gdzie znajduje się obszar barbecue i dwa piece opalane drewnem, idealne do organizowania miłych kolacji na świeżym powietrzu. Sztuczne jezioro do wędkowania sportowego i wędrówki w lesie z wysokimi drzewami, gdzie można uprawiać turystykę pieszą i jazdę konną pozwalają żyć na łonie natury, w otoczeniu atmosfery, gdzie można spędzić wspaniałe wakacje pełne relaksu w sercu Toskanii Maremma.

informacje techniczne

Rregion: Toskania
Miasto: Grosseto
Lokalizacja: Capalbio

Typologia: Sprzedaż posiadłości Toskania - Willa Grosseto
Powierzchnia wewnętrzna: 900 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 22 ha
 
Willa: 450 mq
Sypialnie: 4
Łazienki: 4
Salony: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
 
Depandance: 45 mq
Pokój: 1
Salon: 1
Kuchnia: 1
Łazienka: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 3
 
Sztuczne jezioro dla wędkarzy
Stodoła magazyn: 200 mq
Stajnia otwarta: 200 mq
2 studnie
Garaż
Ogród: 3000 mq
Las: 15 ha
Grunty orne: 6 ha
Całkowita powierzchnia terenu: 22 ha
 
Toskania - Grosseto – Capalbio: Orbetello 20 km - Marina di Grosseto 60 km - Argentario Golf Club & Spa 19 km - Montalcino 100 km - Siena 128 km - Lago di Bolsena 41 km - Rzym 136 km - lotnisko Rzym 99 km – zjazd z autostrady: Grosseto sud 40 km.

Ref: 0211
cena: Od 2,5mil do 5mil

luksusowy apartament

sprzeda się domostwo
willa w toskanii

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Capalbio

Toskania – Grosseto: zamek w Capalbio był częścią darowizny do Opactwa Św. Wincentego i Atanazego w Tre Fontane w 805 przez Karola Wielkiego. W 1161 r.jest przywilejem papieża Aleksandra III, który potwierdził posiadanie tego samego opactwa. Kilka lat później Aldobrandeschi dostają ziemię w Capalbio w Toskania, pod koniec XIII wieku zostaje zdobyte przez Orvieto. Capalbio przechodzi do Republiki Sieny, objętej panowaniem Orsini. Jest to okres, zamożny gospodarczo, podczas którego prowadzone są ważne prace, zostaje wzbogacony o posiadanie murów, domów, kościołów i zostaje uzupełniona twierdza, której budowa została zainicjowana przez Aldobrandeschi.
W kwietniu 1555 r. hiszpańskie wojska księcia Morignano, sprzymierzonego z Medici, przejmują Sien i w czerwcu, po Porto Ercole i Orbetello, także Capalbio przechodzi pod panowanie Hiszpanów. Wieś w Toskanii, gdzie znajduje się posiadłość, została przejęta przez Hiszpanię przez Cosimo I de 'Medici i do tego czasu dla kraju zaczął się kryzys gospodarczy i demograficzny. Warunki gospodarcze ulegają zatrzymaniu ze względu na kilka czynników, w tym wilgotność obszarów bagiennych, w odległości od centralnej władzy, w miejscu na granicach państwa, brak odpowiedniej sieci dróg, i wreszcie przez najazdy Turków. Niezdrowe powietrze jest jednym z najpoważniejszych problemów przed którymi stoi Maremma w XVII wieku, w rzeczywistości wyludnienie ma miejsce z powodu malarii. Dynastia Medici utrzymuje swoją władzę nad Wielkim Księstwem Toskani aż do 1737 r., kiedy to wygasa główny oddział, sukcesja przechodzi do książąt Lotaryngii. Tymczasem we wsi w Toskanii, Stan Dziekanów przestaje być pod panowniem Hiszpanii, przechodzi pod panowanie Austriaków (1707), a następnie Burbonów (1736).
Capalbio utraciło autonomię administracyjną, od momentu gdy Leopold I przyłączył się Manciano, i w 1842 roku Loepold II przyłączył się do Orbetello, status, który będzie trwał przez 100 lat. W tym okresie, katastrofalna sytuacja społeczna jest również wzmocniona przez plagi bandytów, którzy przemierzali Maremma. Po drugiej wojnie o niepodległość, Capalbio przechodzi pod rządy Królestwa Włoch, rolnictwo charakteryzuje się nadal posiadłościami ziemskimi. W 1952 roku z realizacji reformy rolnej, poprzedzonej stworzeniem w 1951 roku Maremma, staje się nowoczesnym rozwój rolnictwa i w 1960 r. Capalbio dostaje własną autonomię administracyjną.