DOMOSTWO NA SPRZEDAŻ W CHIANTI

18 zdjęć

W fascynującym regionie Chianti we Florencji, w otoczeniu cyprysów, winnic i gajów oliwnych znajduje się ważny dom na sprzedaż, z około 15,5 ha i składa się z trzech budynków (willa, ferma i ferma nowa) obejmujących łącznie powierzchnię 1300 metrów kwadratowych.  Dom został całkowicie odremontowany na prawie wszystkich swoich powierzchniach. Prace konserwatorskie przeprowadzono z poszanowaniem oryginalnych budynków, które zachowały swoje elementy i autentyczną charakterystykę, taką jak: drewniane belki stropowe i podłogi z terakoty typowe dla stylu Chianti i Toskanii. Obiekt jest częścią tzw. nowej fermy składającej się z ośmiu apartamentów z wszystkimi wygodami, wyposażeniem wnętrz o charakterystycznej oryginalnej konstrukcji. Zastosowane materiały to podłogi z terakoty, czerwona cegła, kamień, są one wszystkie typowe do budowy gospodarstw wiejskich w Toskanii.
Luksusowa willa, pochodząca z XVII wieku, mimo potrzeby renowacji jest strukturą o wielkim znaczeniu, freski zdobią pokoje, pomalowane kasetonowe sufity i piękne kominki sprawiają, że dom staje sę jeszcze bardziej wyjątkowym.

Nieruchomość w Toskanii posiada kaplicę i piękny, panoramiczny basen, który wychodzi na typową okolicę Toskanii i Chianti, dzięki starannej renowacji ten stylowy dom jest odpowiedni zarówno do stosowania jako prywatna rezydencja, luksusowe zakwaterowanie, posiada unikalną elegancję dzięki bliskości Florencji i Chianti.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Chianti

Typologia: Domostwo na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 1300 mq
Powierzchnia zewnętrzna: ok. 15.5 ma
 
Nowa ferma:
5 apartamentów z 2 sypialniami
3 apartamenty z 1 sypialnią

Ferma:
15 apartamentów

Willa:
12 mieszkań

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Basen
Kaplica
Teren: ok. 15,5 ha

Toskania - Florencja – Chianti: Florencja 24 km - Lucca 80 km - Piza 63 km - Siena 43 km - Park Narodowy Casentibo 41 km - Montelupo Golf Club 7 km – kąpieliska termalne Casciana 22 km - lotnisko Florencja 27 km – zjazd z autostrady: A1 Scandicci 18 km.

Ref: 0317
cena: Od 5mil do 10mil

domostwo w toskanii

ekskluzywna nieruchomość
nieruchomość toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chianti

Toskania, Florencja: znajdujący się we wschodniej części Valsdelsa, Montespertoli położony jest na wzgórzu oddzielającym dolinę rzeki Pesa od rzeki Elsa i otoczony jest krajobrazem, który w wyobraźni i na pocztówkach jest tym, który reprezentuje typową Toskanię: zielone wzgórza pokryte winnicami i gajami oliwnymi, rzędami cyprysów i białymi drogami.
Chociaż wydaje się, że teren był zamieszkany od czasów Etrusków, a następnie przez rzymian, znajdziemy więcej aktualności z XII wieku, w okresie, w którym historia Montespertoli jest powiązana z Florencją i obecnością Via Volterra, drogi że przechodzącej przez terytorium Montespertoli i łączącej Via Francigena niedaleko Certaldo, utrzymując go w kontakcie z głównymi miastami w Toskanii (Florencja, Siena, Volterra i Pisa), pozytywnie wpływających na rozwój gospodarczy, jak wykazuje ważny, cotygodniowy rynek odbywający się w pobliżu pobliskiego kościoła San Pietro. Od zawsze, strategiczne położenie Monterspertoli zostało wykorzystywane przez wielką szlachtę i arystokratyczne rodziny toskańskie, takich jak: Guicciardini, Frescolbadi, Acciaiuoli, Rucellai, Strozzi, Barbadori, którzy zbudowali tutaj imponujące i eleganckie rezydencje i prestżowe zamki, które nadal wzbogacają wspaniały krajobraz wsi Montespertoli. W kontekście terytorialnym Chianti w Toskanii, Montespertoli jest jednym z niekwestionowanych stolic Włoch i Europy wina i oleju, nie przez przypadek jest nazywana „Miastem wina” i „Miastem oleju” Toskanii. Ale to jest również znany z trufli, razem Montaione jest członkiem stowarzyszenia Miasta Trufli.
Montespertoli, Toskania, jest znane i sławne na świecie dzięki winu, które jest to produkowane, dzisiaj wzmocnione przez liczne imprezy, które odbywają się tam co roku i przyciągają tysiące turystów z całego świata, znajduje się na liście „Montespertoli Szlak Wina” i „Szlak Wina z Colli Fiorentini”.