Dom marzeń nad morzem w Castiglioncello

47 zdjęć
W cudownym Castiglioncello, w odległości krótkiego spaceru od morza Toskanii, jest na sprzedaż ta piękna, luksusowa willa z basenem.
Willa posiada wspaniały widok i niesamowitą panoramę, która rozciąga się od wzgórz porośniętych drzewami oliwnymi do krystalicznie czystych wód wybrzeża.
Rezydencja składa się z głównego budynku, gdzie na parterze jest kuchnia ze spiżarnią, salon, gabinet, łazienka, sypialnia z łazienką i mały, przylegający do niej pokój, z piętrowym łóżkiem; na piętrze są dwa dwuosobowe pokoje z dostępem do odkrytego tarasu prowadzącego do ogrodu i łazienki z prysznicem.
W przedniej części budynku otwiera się piękny zadaszony dziedziniec z zewnętrzną jadalnią, wyposażony w duży wbudowany grill i piec do pizzy, miejsce na pobyt i posiłki na zewnątrz w ciepłe miesiące, jak również na powitanie swoich gości.
Na tyłach willi zostały pozyskane, z istniejącego portyku, dwie sypialnie i łazienka z prysznicem, a także pralnia i szopa na narzędzia.
Na zewnątrz jest wspaniały ogród o łącznej powierzchni dwóch hektarów, gdzie znajduje się wygodny basen z częścią relaksacyjną oraz obszar uprawy drzew oliwnych z 250 produkcyjnymi obecnie drzewami. Obiekt jest wyposażony w studnię artezyjską.
Ta willa jest prawdziwym koncentratem komfortu i luksusu, w jednym z najbardziej znanych miejsc w Toskanii.
informacje techniczne
Region: Toskania
Województwo: Livorno
Lokalizacja: Castiglioncello

Typologia: luksusowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 330 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2 ha

2 piętra
Parter: kuchnia, salon, gabinet, łazienka, sypialnia, pokoik
Pierwsze piętro: 2 sypialnie, łazienka, taras
Basen
Drzewa oliwne: 250 drzew oliwnych

Toskania - Castiglioncello. Livorno km 20 - Piza km 50 - Forte dei Marmi km 75 - Florencja km 85 - Piombino km 50 – lotnisko Piza km 45.
Ref: 1130
cena: Do 2,5mil

castiglioncello wille

wille morze
toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Castiglioncello

Castiglioncello, popularne miejsce na wybrzeżu Toskanii, część szerszego terytorium tzw. Wybrzeża Etrusków, które gości wille luxury i prestiżowe nieruchomości. Urwiska z widokiem na morze, zatoki i zatoczki, piękne plaże i krystalicznie czysta woda sprawiły, że to luksusowe miejsce jest znane na poziomie międzynarodowym. 
Dom pisarzy, malarzy, poetów, artystów, którzy znaleźli inspirację, teraz jest miejscem poszukiwanym przez artystów, celebrytów, przemysłowców i wybitnych osobistości ekonomii, finansów i kultury. 
Dzięki znamienitym gościom, w ciągu roku Castiglioncello doświadczyło gwałtownego wzrostu luksusowych i prestiżowych willi, odpowiednich, aby pomieścić każdego, kto chce posiadać unikalną nieruchomość w typowo toskańskim miejscu, wielkiej klasy i elegancji, w otoczeniu przyrody i w kontakcie z cudownym morzem.