CZARUJĄCY AGROTURYZM NA SPRZEDAŻ W LIVORNO

47 zdjęć
Kilka kilometrów od perły Tirreno, Castiglioncello, gości luksusowe gospodarstwo na sprzedaż.
Obiekt otoczony jest zielenią, przez 4 hektary ziemi, gdzie znajdziemy 800 drzew owocowych i 600 drzew oliwnych.
Jest to imponująca konstrukcja monolityczna wybudowana w 1849 roku, charakteryzująca się zewnętrznymi i wewnętrznymi schodami z kamienia, pięknie odrestaurowana zachowując belki i łuki, przy użyciu toskańskiej architektury epoki na przemian z wysokiej jakości materiałami, takimi jak belki stropowe i krokwie z kasztanowca. Okna są wykonane z wysokiej jakości drewna i środków stosowanych w 1800; wszystkie drzwi są doskonale odrestaurowane.
Luksusowy agroturyzm posiada dwa poziomy: na pierwszym piętrze znajduje się osiem sypialni i pięć łazienek, na parterze znajdują się dwie sypialnie, trzy łazienki, trzy duże sale bankietowe i dwa duże magazyny o 70 metrach kwadratowych każdy. Jeden z trzech salonów pozwala, dzięki długiemu szkłu o 7 metrów, na piękny widok na duży park o 6000 metrów kwadratowych, podczas gdy druga sala została przekształcona ze starej stodoły i posiada sklepienia. Trzeci nazywany „jaskinią z kamienia”, w rzeczywistości jest w całości z kamienia.
Wszystkie łazienki luksusowej nieruchomości na sprzedaż w Livorno wyposażone są w eleganckie płytki w kolorach ich pokoi. Wystrój wszystkich pokoi jest oryginalny z końca XIX wieku, w doskonale zachowanym toskańskim stylu.
informacje techniczne
Region: Toskania
Miasto: Livorno

Typologia: luksusowy agroturyzm

Powierzchnia wewnętrzna: 650 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 4 ha

Park: 6000 mq
800 drzew owocowych
600 drzew oliwnych
Parter: 2 sypialnie, 3 łazienki, 3 salony, 2 magazyny
1 piętro: 8 sypialni, 5 łazienek
Magazyny: 140 mq
Prestiżowe wyposażenie

Porto 3 km - 5 km Castiglioncello - Volterra 40 km - Piza 50 km - Florencja 100 km – Bolgheri 20 km - Livorno 30 km - lotnisko 45 km.
Ref: 1048
cena: € 1.500.000

luksusowe nieruchomości toskania

agroturyzm
wille livorno

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Livorno

Docierane przez morze, przez kanały Medicei, znajduje się w zabytkowych dzielnicach miasta, Livorno jest miastem, w którym zostały one wykonane, w XIX wieku, pierwsze zakłady kąpielowe Europy, gdzie się narodziła się sama idea nadmorskich wakacji.
To urocze miasto ma piękny deptak, bogaty w zieleń, wijący się między palmami i tamaryszkiem, ciągnącym się wzdłuż żwirowych plaż, raf i skał wypracowanych przez wiatr i fale. Na nabrzeżu znajdują się znane kurorty nadmorskie, małe lasy sosnowe, eleganckie secesyjne i luksusowe wille z osobliwymi krużgankami, portami, przystaniami i torami do wyścigów konnych Caprilli.
Z tarasu Mascagni można podziwiać wspaniałe widoki Capraia i Gorgona, wysp archipelagu toskanii i Korsyki. Malownicza panoramiczna ulica Quercianella i Castiglioncello ciągną się wzdłuż klifu i morza, uprzywilejowanego miejsca dla wędkarzy i nurków.