CUDOWNY ZAMEK W CHIANTI NA SPRZEDAŻ

60 zdjęć
Bujny i bardzo zadbany park o około 2 ha otacza obiekt i tworzy ciągłą stylistykę z zielonymi wzgórzami w regionie Chianti, w którym zlokalizowana jest ta nieruchomość.
Wewnątrz, toskański zamek na sprzedaż we Włoszech zawiera cudowne pokoje. Na parterze, z widokiem na ogród włoski i zewnętrzną loggię, znajdujemy wspaniały salon z zabytkowym kominkiem, kuchnię, jadalnię, część śniadaniową, salę TV, sala bilardową oraz studio.
Spektakl trwa na pierwszym piętrze zamku w Chianti: 5 pokoi, wszystkie z prywatną łazienką, umeblowane są w najbardziej elegancki i wyrafinowany sposób i udaje im się połączyć ideę luksusu z harmonią.
Każdy obszar zamku we Florencji wzbudza emocje i podkreśla swój prestiż i wartości wewnętrzne potwierdzając, że ten cudowny zamek w Chianti staje się prawdziwym przykładem doskonałości włoskiego luxury real estate.
informacje techniczne
Region: Toskania 
Miasto: Florencja 
Miejscowość: Chianti 

Typologia: Zamek Chianti - Zamek Toskania - Zamek Florencja 

Powierzchnia wewnętrzna: 2200 mq 
Powierzchnia zewnętrzna: 2 ha 

Salon 
Kuchnia 
Jadalnia 
Część śniadaniowa 
Sala TV
Sala bilardowa 
Studio 
5 sypialni 
5 łazienki 
Loggie zewnętrzne
Tarasy 

Ogród 
Basen 15x8 
Domek w okolicy basenu (z kuchnią, salonem i zewnętrzną loggią) 

Kort tenisowy 
Siłownia
Pokój zabaw dla dzieci 
2 akrów ziemi 

Toskania - Florencja. Florencja 20 km - Fiesole 24 km - Sesto Fiorentino 30 km - Pistoia 50 km - Lucca 72 km - Piza 75 km – Montecatini Terme 55 km - Forte dei Marmi 100 km - Lotnisko Amerigo Vespucci Florencja 20 km.

Ref: 0642
cena: Od 5mil do 10mil

zamek na sprzedaż

zamki Florencja
zamki Chianti

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chianti

Toskania - Florencja - Chianti. Cudowny teren toskański,  Chianti znana jest na całym świecie przede wszystkim dzięki produkcji swoich wyśmienitych win wysokiej jakości. 
Istnieje wiele obszarów, które znajdują się w tym miejscu, małe wioski z ogromnym wdziękiem i cudownym uroku. 
I to właśnie tutaj znajduję się starożytne i prestiżowe zamki w Chianti, ekskluzywne rezydencje i luksusowe nieruchomości, wille i zabytkowe domy z epoki, które to wzbogacają i upiększają okolicę. 
Między prowincją Florencji i Sieny, na terytorium wzgórz Chianti znajduje się rozległy i charaktrystyczny obszar geograficzny, coraz bardziej pożądany zarówno w kraju jak i na rynku międzynarodowym. Jeśli chodzi o obszar florencki - Chianti, zasługują na szczególną uwagę także miasta: Greve w Chianti, Pontassieve, Fiesole, San Casciano, Montespertoli, Bagno w Ripoli, Lastra w Signa, Impruneta, Certaldo i Montelupo Fiorentino.