Cudowny zamek w Arezzo

60 zdjęć

Zbudowany w pierwszej połowie XII wieku, ten piękny zamek na sprzedaż znajduje się w pobliżu Arezzo, położony jest między zielonymi wzgórzami, w południowo wschodniej części Chianti.
Podobnie jak inne nieruchomości w okolicy, ta forteca pełniła cele obronne na granicy między Republiką Sieny i Florencją. Dopiero później, pod koniec XVI wieku zamek w Toskanii stracił swoją pierwotną funkcję i stopniowo przekształcił się w uroczą wieś.
Odrestaurowany na początku '900, jest do dziś doskonale zachowany i ostatecznie zamienił się w luksusowe zakwaterowanie.
Dzięki wewnętrznej powierzchni około 800 metrów kwadratowych, zamek na sprzedaż w Toskanii oferuje magiczną atmosferę swoim gościom, którzy mogą podziwiać dzieła sztuki i freski, malowidła z okresu renesansu, brązy, rzeźby i ceramikę fachowo przygotowane przez właścicieli, którzy w tej ponadczasowej lokalizacji wprowadzili nowoczesne udogodnienia i są w stanie nadać budynkowi prestiżowy przytulny, kameralny i rodzinny aspekt.
Elegancja wnętrza, gdzie znajdują się bardzo pięknie oświetlone duże pokoje, uderza tak, jak obszar zewnętrzny obiektu, z kosami, dekoracyjnymi fryzami, łukami i arki i kamienne biforia.
Trzy apartamenty kończą opis zamku, w sumie 150 metrów kwadratowych, oprócz magazynów, szatni, siłowni o 70 metrów kwadratowych i pięknego ogrodu niczym park o 4.000 metrów kwadratowych.
Półtora hektara gajów oliwnych z 160 pięknymi roślinami otacza luksusową nieruchomość na sprzedaż.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Arezzo

Typologia: zamek

Powierzchnia wewnętrzna: 800 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1,9 ha

3 apartamenty: 150 mq
Magazyny
Szatnie
Box: 20 mq

Siłownia: 70 mq
Ogród niczym park z basenem: 4.000 mq
Gaj oliwny 1,5 ha (160 drzew oliwnych)

Toskania -: Cortona 20 km - Florencja 65 km - Perugia 86 km - Dolina Colle Golf Club 3 km - Lotnisko Florencja 70 km

Ref: 0936
cena: Oferta zarezerwowana

zamki toskania

luxury real estate
ekskluzywne nieruchomości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Arezzo

Historia Arezzo, ważnego miasta w Toskanii, jest naznaczona chwilami wielkiej świetności.
Przekazywane z ręki do ręki z najbogatszych i najbardziej wpływowych rodów epok miasto zobaczyło swój rozkwit w XVI wieku, wieku, w którym artyści, jak Giorgio Vasari (dziś, między innymi, możemy podziwiać jego Pałac Logge) sprawiły, że Arezzo stało się ważnym centrum kulturalnym i artystycznym, i jest nim do dziś.
Do tej pory miasto jest kochane dzięki historycznym znakom, które utrzymują niezaprzeczalne piękno krajobrazów, typowo toskańskich, tak znanych i cenionych na całym świecie, w którym pojawiają się wspaniałe, luksusowe wille.