CUDOWNY ZAMEK NA SPRZEDAŻ W LOMBARDII

full screen
69 zdjęć
Zanurzony w spektakularnym parku o pięciu hektarach, ten majestatyczny zamek na sprzedaż w Lombardii jest pierwszym co do wielkości w całym regionie. Całkowicie otoczony murami średniowiecznego pochodzenia i chroniony fosą, jest strukturą o wspaniałym prestiżu odnoszącym się do typowych bajkowych zamków.
Fasada tej uroczej rezydencji prezentuje oblężoną wieżę, na której jest pokazany herb, który jest zdecydowanie elementem scenicznego par excellence tej fortyfikacji. Główne wejście jest dostępne przez podjazd, który przecina park przez kilkadziesiąt metrów i pozwala docenić rzadką urodę.
Most z żelaza i drewna to wszystko, co pozostało z dawnego mostu zwodzonego. Rzeczywisty wygląd zamku na sprzedaż w Mediolanie jest wynikiem wielu zmian architektonicznych, które następowały po sobie na przestrzeni wieków, które przechowywane były z wielką starannością najbardziej wartościowe aspekty historyczne i najbardziej prestiżowe nieruchomości. Nadal są, w siedzibie strażników, szczelin, które biegną wzdłuż ścian, przestronnych hal, obór i stajni, ubojni, ogromne piwnice, średniowieczna kaplica poświęcona św Vittorii z gotyckimi detalami i późnoromańskim, prywatnym cmentarzem rodziny.
Ogród włoski, obejmuje główne wejście, jest bujny i zadbany, z pięknym ogrodem i wzrosłymi klombami.
Ogromny basen z wanna z XIX w. stożkowy na różnych głębokościach, wzbogacony o siedzenia i strumienie wody.
Wewnątrz znajdziemy wiele pokoi i sal o różnych rozmiarach i rozmieszczonych na wielu poziomach, urządzone w stylu neoklasycystycznym ze stylistycznymi odniesieniami do tradycji greckiej i rzymskiej. Dodatkowo upiększają go freski na suficie, górujące kolumny, które biegną wzdłuż ścian pomieszczeń, doskonale zachowane fryzy, rzeźby z marmuru i mozaiki na podłodze.
Zamek na sprzedaż to rzadkość na poziomie krajowym ze względu na majestat i doskonałą kondycję i restrukturyzację.

informacje techniczne

Region: Lombardia
Miasto: Mediolan
Typologia: historyczny zamek – prestiżowa nieruchomość

Powierzchnia wewnętrzna: 8800 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 5 ha

Basen
Dziedziniec
Wieże z blankami
Ogród w stylu włoskim
Most zwodzony
Stajnie
Winnice
Prywatna kaplica
Prywatny cmentarz

Lombardia : Como 105 km - Lecco 95 km - Mediolan 75 km - Varese 120 km - Lugano 130 km.

Ref: 0562
cena: Ponad 10mil

historyczny zamek

prestiżowa nieruchomość
antyczny zamek sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Mediolan

Lombardia - Mediolan: Miasto pochodzenia rzymskiego, zachowuje jednak znacznie starsze wspomnienia, które jest związane z celtami i ludźmi, którzy opuścili głębokie i niezaprzeczalne znaki kulturowe wcześniej niż panowanie rzymskie. Przez okolicę biegną strumienie, które od czasów starożytnych produkowały głębokie zalania i falowania, na rozległe obszary zielone, wzbogacone przez znane i popularne wille. Scena z zaciętych walk, które osiągnęły punkt kulminacyjny wraz ze zniszczeniem Mediolanu i okolicznych miejscowościach przez Barbarossa, stało się w XIV wieku, dużym rdzeniem towarów handlowych i tranzytowych, dzięki przejściu autostrady Mediolan-Como.
Historia miasta spotkała naprawdę mroczny okres, co zbiegło się z dwoma plagami, które dotknęły również kilka innych krajów między 1575 i 1630, co spowodowało śmierć, zniszczenie i nędzę. Jednak w tych latach, zostały zbudowane liczne rezydencje, poświęcone rekreacji i uchylaniu się od życia miasta; z czasem stała się centrum reorganizacji krajobrazu rolniczego w dużych firmach pracodawców, z których część nadal opiera się działaniu czasu i konstruują niezliczone bogactwa. Aktualnie ośrodek miejski i gospodarczy w północnej części Mediolanu, strona zarządzana do utrzymania i ochrony jej skrajnego piękna i zachowania malowniczych cudów. Znajduje się w niewielkiej odległości od stolicy Lombardii, gmina jest łatwo osiągalna.