Cudowny średniowoeczny zamek na sprzedaż w Alessandrii

full screen
50 zdjęć

Prawdopodobnie zbudowany około 900 roku naszej ery, jest na sprzedaż ten piękny zamek w Piemoncie.
Budynek, który istnieje do dziś, jest datowany na 1200, ale w ciągu wieków dokonano istotnych zmian i dobudowań, takich jak majestatyczny dziedziniec w kształcie litery „C”, który otwiera się na cudowny krajobraz, w stylu baroku Piemontu typowego dla ’700.
Wygląd zewnętrzny luksusowej nieruchomości prezentuje się stonowany i prosty, pozbawiony wież i innych cech średniowiecznego zamku, co zbliża jego wygląd do dużej posiadłości.
Poziomy, na których rozwija się zamek na sprzedaż są trzy: pod ziemią, o powierzchni 316 metrów kwadratowych, duży parter o 632 metrach kwadratowych i urokliwe poddasze z odsłoniętymi gałązkami o 612 metrach kwadratowych.
Pod skrzydłem ogrodu przed budynkiem, położonym na poziomie podziemi, ale z dużymi oknami, znajdziemy inne pomieszczenie o 814 metrach kwadratowych, o łącznej powierzchni 2.375 metrów kwadratowych wnętrz.
Niedawno odnowiona nieruchomość została całkowicie odrestaurowana i zabezpieczona, stosując je  zarówno w fundamentach, dachu i murach.
Prace modernizacyjne w nieruchomości nie dotyczą tylko struktury, ale także wspaniałego, prywatnego parku o około 4 ha, w całości obsadzonego.

informacje techniczne

Region: Piemont
Województwo: Alessandria

Typologia: zamek

Powierzchnia wewnętrzna: 2.375 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 4 ha

3 poziomy
Podziemne: 316 mq
Piętro: 632 mq
Poddasze: 612 mq
Poziom ogrodu: 814 mq

Piemont - Alessandria: 90 km Turyn - 70 km Mediolan - 90 km Piacenza - 70 km Genua - 5 km termy

Ref: 1117
cena: € 2.400.000

zamki na sprzedaż

piemont
ekskluzywne nieruchomości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Alessandria

Prestiżowy średniowieczny zamek na sprzedaż znajduje się w pobliżu Alessandrii, jednego z najważniejszych miast w północnych Włoszech.
Miejsce słynie z obecności licznych zamków i prestiżowych nieruchomości o bogatej historii, kulturze i sztuce, które zachowało w czasie starożytną świetność i wspaniałość.
Piękne miasto Alessandria jest pełne historii i uroku, oferuje wiele miejsc o znaczeniu historycznym i kulturalnym, takich jak Pałac Ghilini, Pałac Pozzo, Pałac Prati di Rovagnasco, katedra, kościół Santa Maria di Castello, oprócz wielu i ciekawych muzei.
Dzielnica oferuje wspaniałe wsie, małe pagórki, typowe wioski i wzgórza, jak to, na którym stoi piękny zamek na sprzedaż.