Cudowny luksusowy dom na sprzedaż w Grosseto

full screen
61 zdjęć
W prowincji Grosseto, między delikstnymi toskańskimi wzgórzami bogatymi w pola uprawne i bujną roślinność, jest na sprzedaż elegancka luksusowa willa z basenem.
Nieruchomość położona jest w zacisznym miejscu i cieszy się dużą prywatnością i pięknym widokiem z czterech stron; zbudowana ze starego gospodarstwa w latach 90-tych, posiada dwa piętra plus piwnicę o powierzchni 400 metrów kwadratowych i jest otoczona przez 1.500 metrów kwadratowych, na których znajduje się około 300 biologicznych drzew oliwnych. Limonaia posiada piwnice z młynem, siłownię oraz pokoje dla pracowników serwisu co kończy opis luksusowej nieruchomości na sprzedaż w Toskanii.
Wewnątrz willi w Grosseto jest piękna otwarta kuchnia, elegancki salon i pokój dzienny, trzy sypialnie i trzy łazienki, na piętrze znajduje się sypialnia z kominkiem, łazienka z wanną i prysznicem, garderoba oraz biuro.
Poza pięknym zadbanym ogrodem znajduje się duży basen i zadaszony ganek, gdzie możne znaleźć schronienie kilka samochodów. Z jednej strony znajdujemy piękny trawnik, potem zioła, wysokie drzewa, gęste krzewy i kwiaty.
Do wykończenia zostały użyte materiały najwyższej jakości, typowe dla architektury toskańskiej, znajdziemy tu podłogi z terakoty i sufity z drewnianymi belkami w całym domu, idealny dla miłośników rustykalnego stylu, ale z klasą.
Dla tych, którzy szukają relaksu i komfortu, ten luksusowy dom marzeń oferuje wszystkie udogodnienia i komfort w połączeniu z wyjątkowym pięknem.
informacje techniczne
Region: Toskania
Województwo: Grosseto

Typologia: luksusowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 400 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 20.000 mq

Limonaia
Piwnice
Olejarnia
Siłownia
Mieszkanie dla pracowników
Basen
Zadaszenie dla samochodów
Wysokiej jakości wykończenia
300 drzew oliwnych

Grosseto 25 km - Monte Argentario 35 km - Siena 100 km - Florencja 170 km - Rzym 160 km
Ref: 1241
cena: € 2.400.000

grosseto

toskania
willa w grosseto

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Grosseto

Toskańskie wybrzeże jest znane na całym świecie i cenione ze względu na typowe śródziemnomorskie środowisko naturalne, bogate w bujną roślinność, lasy, pola winogron i oliwek.
Obszar Grosseto, na południe od regionu, był wielokrotnie nagrodzony przez Legambiente i Touring Club za doskonałą ochronę środowiska i jakość wspaniałego krajobrazu.
Ogromny popyt na luksusowe wille na sprzedaż w Grosseto oraz w całej prowincji, w kierunku morza i lądu, sprawiły, że w ostatnich latach wzrosła liczba budowy budynków, zawsze z największym szacunkiem dla środowiska, dziś ten obszar jest bardzo popularny i bardzo pożądany.