CUDOWNY DOM NA SPRZEDAŻ W SIENA

20 zdjęć
W samym sercu wzgórz Metalfiere, regionie słynącym z kąpielisk termalnych i działalności wód geotermalnych, jest na sprzedaż ten typowy antyczny szlachetny dom, którego początki sięgają XVII wieku. Obecnie wykorzystywany jako gospodarstwo, położony na granicy trzech rezerwatów przyrody Toskanii, w czystym i nieskażonym środowisku. Dom na sprzedaż w Sienie, został poddany gruntownej renowacji, która zachowała strukturę typowych toskańskich zabudowań gospodarczych i zabytkowych elementów architektonicznych. Luksusowa nieruchomość cieszy się zapierającym dech w piersiach widokiem: jest zanurzona w Toskanii, w otoczeniu gajów oliwnych. Dom na sprzedaż we Włoszech rozciąga się na ogromnym terytorium, z siecią szlaków, które odchodzą w różnych kierunkach i jest wzbogacony o duży ogród z basenem i jacuzzi.
Budynek na sprzedaży w Sienie jest zbudowany w całości z kamienia i ma powierzchnię 880 metrów kwadratowych i posiada dwa piętra. Na parterze znajdują się dwa duże pomieszczenia ogólnodostępne, takie jak wejście i trzy sale jadalne, z których jedna ma załączony piękny taras na dachu. Na tym samym piętrze znajduje się również kuchnia, łazienki i cztery apartamenty, osiem pozostałych znajduje się na pierwszym piętrze.
Prestiżowej nieruchomości towarzyszą inne jednostki wykonane z przebudowanej stodoły o obszarze 116 metrów kwadratowych. Składa się one z dwóch kondygnacji: na parterze znajduje się salon z jadalnią z aneksem kuchennym i dwie łazienki, podczas gdy na drugim piętrze jest część sypialna z dwoma pokojami i łazienką.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Siena

Typologia: Domostwa na sprzedaż – sprzedaż posiadłości w Toskanii
Powierzchnia wewnętrzna: ok. 1000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 6,5 ha
 
Domostwo: 880 mq
Pokoje: 12
Łazienki: 16
Pokój dzienny: 2
Jadalnia: 3
Kuchnia: 1
 
Przybudówka: 116 mq
Sypialnia: 2
Łazienki: 3
Jadalnia: 1
Aneks kuchenny: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 2
 
Panoramiczny basen
Parking
Piwnica: 57 mq
Pomieszczenie na centralne ogrzewanie: 27 mq
Gaje oliwne i drzewa owocowe: 6,5 ha
 
Toskania - Siena: Siena 38 km - Grosseto 69 km - Piza 101 km - Livorno 98 km - Arezzo 132 km - Park Hotel Villa Gori Golf Club 18 km - Aquaviva SPA 7 km - lotnisko Florencja 52 km - zjazd z autostrady: Colle Val D'Elsa 25 km.


Ref: 0220
cena: Od 2,5mil do 5mil

sprzedaż domów

zamek toskania
willa w siena

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Siena

Toskania – Siena: Radicondoli, średniowieczne miasto na wsi Siena, z widokiem na wzgórza Metallfiere na drodze prowadzącej do morza. Ślady jego starożytnych początków longobardów wciąż są widoczne. Antyczne najmniej tysiąc lat, już biskupi Volterra, później Aldobrandeschis ostatecznie poddali się Sienie, miejscowość w Toskanii znajduje się w dużym i stale zmieniających się krajobrazie, z którego dominuje w okolicznych wzgórzach. Zabytkowe centrum miejscowości w Toskanii jest rozwinięte przez podążające za naturalnym kształtem wzgórza. W mieście w prowincji Siena przebiegają sieci drogowe w kierunku wschód-zachód. Równolegle do tej ulicy, w południowych poziomach malejących, pozostałe drogi przecinają strome ulice nazwane Sedice na dnie których leży port Olla, jedyny zachowany z trzech drzwi, które otwierały się na mury zamku, którego niektóre odcinki są nadal czytelne.
Od czasów starożytnych wełna stanowiła jeden z głównych pozarolniczych działalności gospodarczych mieszkańców wsi w Toskanii; prawdopodobnie wprowadzone na terytorium od Volterra, rozpoczęła się produkcja tekstyliów w domach „ubrania z wełny” w powszechnym użyciu, a następnie rozwinięte w przedsiębiorczości równocześnie z tworzeniem tych samych ośrodków miejskich Radicondoli i Belforte, które stały się w trakcie XIV wieku ważnymi ośrodkami włókienniczymi państwa Sieny.Działalność związana z wełną rządziła Statutem w 1308. Świadectwem tego przetwarzania pozostaje budynek w konstrukcji - Radicondoli gdzie niektóre domy mają podwójne łukowate drzwi i kamienne bloki z otworami, które dawały dostęp do magazynu i mieszkań.