CUDOWNE DOMOSTWO NA SPRZEDAŻ W SIENA

17 zdjęć
W przepięknej okolicy, Chianti classico, w starożytnym mieście Siena, pochodzącym z XIII wieku, jest na sprzedaż ten piękny typowy dom w Toskanii, który ma całkowitą powierzchnię 460 metrów kwadratowych i jest wyposażony w akr ogrodu w regionie Chianti, z drzewami owocowymi, roślinami ozdobnymi i drzewami orzecha. Główna konstrukcja to willa o dużym prestiżu, w rustykalnym stylu toskańskim, o powierzchni 260 metrów kwadratowych. Wejście do rezydencji na sprzedaż we Włoszech poprzedza ganek, który może być używany jako jadalnia w lecie oraz jako szklarnia w zimie, ponieważ jest składana i ogrzewana poprzez termo-ogrzewacz. Przechodząc przez ganek dojdziemy do przestronnej kuchni z dużym kominkiem w pobliżu której znajduje się piec opalany drewnem. Z kuchni można dotrzeć, do jadalni, czytelni i salonu z kominkiem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Chianti posiada również trzy sypialnie, łazienkę z hydromasażem, pomieszczenia pomocnicze, dwie łazienki i niezależne studio. Struktura obejmuje również dom na sprzedaż z osobnym wejściem, umeblowaną kuchnią, łazienką i łóżkiem. Nieruchomość na sprzedaż w Sienie posiada także strukturę, gdzie na niższym piętrze jest sala gier, garaż i łazienka, natomiast na piętrze znajduje się pokój z sypialnią i kuchnia z jadalnią. Depandance posiada widok na duży i piękny taras z terakoty, która ma powierzchnię 90 metrów kwadratowych. Przed garażem jest przestronny obszar ziemi wykorzystywany jako parking. Aby zakończyć opis pięknego domu w Toskani, należy wspomnieć o budynkach gospodarczych, w tym dwa z ruchomymi i dwa ze stałymi szklarniami używanych na rozrost cytryn, winiarnia zbudowana w piwnicy domu i prywatny kościół z XVIII wieku z dzwonnicą i wewnętrznie malowany przez artystę Marco Borgianni.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Chianti

Typologia: Posiadłości w Toskanii na sprzedaż - Luksusowe rezydencje
Powierzchnia wewnętrzna: 460 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1 ha
 
Posiadłość: 260 mq
Sypialnie: 3
Łazienki: 3
Pokój dzienny: 2
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

Depandance: 48 mq
Pokój: 1
Łazienka: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

4 szklarnie
Basen
Garaż
Kościół
Taras: 90 mq
Ogród: 1 ha

Tosckania – Siena – Chianti: Siena km 30 – Castellina w Chianti km 10 – San Gimignano km 32 – Montespertoli km 39 - Florencja km 42 - Arezzo 51km - Volterra km 53 - Dante Alighieri Golf & Coutry Club km 10 - lotnisko Firenze km 52 – zjazd z autostrady: Florencja Certosa km 34.

Ref: 2245
cena: Do 2,5mil

prestiżowa willa

domostwo w toskanii
nieruchomości na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chianti

Toskania - Siena: obszar wokół głównego miasta w Toskanii, gdzie znajduje się prestiżowa posiadłość, wykazuje, że był zamieszkany około 2000 p.n.e., jak wykazał obszar archeologiczny w Poggio la Croce, gdzie znaleziono pozostałości starożytnej wioski, gdzie zostały wyjawione liczne znaleziska podczas wykopalisk prowadzonych w ostatnim dziesięcioleciu.
Z upadkiem Cesarstwa Rzymskiego w V wieku naszej ery na obszarze Toskanii utworzono małe skupiska o charakterze wiejskim żyjącym dziś. Wioski te były Castelvecchi, Monterinaldi, Volpaia i sama Radda.
Pomiędzy dziewiątym i dziesiątym wiekiem obszar Radda, w pobliżu Sieny, zobaczył narodziny społeczeństwa feudalnego, które wyprowadziło fortyfikację wiosek . Pierwszym dokumentem, w którym pada nazwa Radda jest dyplom z 1002 r., gdy cesarz Otton III potwierdził darowiznę dokonaną przez hrabinę Willa na rzecz Badia Fiorentina. Położenie miejscowości w Toskanii niedaleko Sieny, Radda pojawia się w wielu dokumentach Badia Fiorentina aż do XII wieku. W dokumencie Badia a Coltibuono z 1041 r. zostaje wspomniana Ramda Judicaria Florentine et fesulana. W dniu 25 maja 1191 r. cesarz Henryk VI przyznał zamek Radda i jego dwór w lenno Conti Guidi, zostaje ponownie potwierdzona przez cesarza Fryderyka II, choć już w XIII wieku terytorium Radda jest uzależniony od Florencji. Zamek w miejscowości w Toskanii, gdzie znajduje się ekskluzywna posiadłość został zrabowany przez Sienę w nalocie w 1230 r., podczas gdy w 1268 r. zostaje zajęty wraz z innymi obszarami Chianti przez armię francuską prowadzoną przez Karola d’Angio’. Nowa okupacja i ciężka grabież wsi w Toskanii miała miejsce w czasie II inwazji Aragonii w 1478 r. Administracyjnie wieś w pobliżu Sieny była stolicą Ligi Chianti, w tym terzieri Radda Gaiole i Castellina. Od końca XIII wieku miasto w pobliżu Sieny stało się siedzibą burmistrza powołanego przez Florencję i gminnego statutu w 1415 r. miastem Radda w Toskanii została potwierdzona jako stolica Ligi. Wśród siedziby burmistrza miejscowości w Toskanii należy wspomnieć imię Francesco Ferrucci.
W XVII wieku, który zakończył się konfliktem przekształcono zamki w wille, gdzie właściciele zajęli się produkcją wina. Miasto w Toskanii, Radda w Chianti, zostało odwiedzone w 1773 roku przez wielkiego księcia Pietro Leopoldo, który znalazł ją z dala od wszystkiego. W wyniku wizyty poprawiono drogi, a obszar Radda pozostał biedny i odizolowany. Ta sytuacja pomyślności i dobrobytu osiągnęła szczyt w latach pięćdziesiątych, kiedy wyludniła się wieś, zjawisko wspólne dla wielu obszarów Chianti, osiągnęły najwyższy poziom. W latach siedemdziesiątych rozpoczęło się ponowne odkrycie tych miejsc i powoli wszystkich zamkóe, wille i domów jednorodzinnych, które zostały odnowione i powstały agoroturystyka i farmy.