CUDOWNE DOMOSTWO NA SPRZEDAŻ W RIMINI

23 zdjęć
Jest już w sprzedaży urocza i prestiżowa nieruchomość w typowym stylu rustykalnym, pochodząca z XVIII wieku, znajduje się w głębi lądu w Rimini, zaledwie godzinę drogi od Mediolanu. Elegancki i wytworny dom na sprzedaż ze względu na swoje położenie, całkowicie otoczony zielenią, nadaje się doskonale dla każdego, kto posiada pasję do natury i spokoju.
Prestiżowa nieruchomość, odpowiednio przywrócona w ostatnich czasach, ma piękne fasady z cegły i kamienia, w typowym stylu rustykalnym, dziś zachowuje wszystkie kluczowe oryginalne cechy historycznej ery. Dom jest rozłożony na trzech piętrach, z których ostatnie składa się z wieży z dużą sypialnią i łazienką. Wewnątrz, meble należące do ubogiej sztuki, w ciemnych kolorach, podłogi z terakoty i odsłonięte belki stropowe.
Z ponad 300 metrami kwadratowymi powierzchni pomieszczeń, luksusowa willa na sprzedaż ma łącznie 4 sypialnie i 4 łazienki, dużą kuchnię i przestronny pokój dzienny, oprócz dużej tawerny z kominkiem i winiarni.
Obiekt położony jest na wzniesieniu, z widokiem na tereny przeznaczone do średniowiecznej uprawy oliwek, które obejmują około 2 hektary.

informacje techniczne

Region: Emilia-Romania
Miasto: Rimini
Lokalizacja: 1 godzina z Mediolanu

Typologia: Domostwo na sprzedaż - sprzedaż domostw
Powierzchnia wewnętrzna: 320 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2 ha

Emilia Romagna - Rimini - Mediolan: Riccione 20 km - Rimini 30 km - Republika San Marino 30 km - Cattolica 15 km - Pesaro 30 km - Rimini Golf Club 10 km – termy 18 km - lotnisko Rimini 27 km – zjazd z autostrady: Cattolica 14 km.

Ref: 0426
cena: Do 2,5mil

domostwo emilia romagnia

sprzeda się willę
wille i domostwa

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Godzinę od Mediolanu

Emilia Romagna - Rimini – Mediolan: Rimini jest miastem, w którym znajduje się elegancki luksusowy dom na sprzedaż. W prowincji Emilia Romagna, zaledwie godzinę z Mediolanu, są dowody epoki rzymskiej i średniowiecznej, które świadczą o starożytnych początkach wzgórza miasta, znajdującego się na wzgórzach Valconca, 350 metrów nad poziomem morza, niedaleko od Marche.
Średniowieczna struktura miejsca gdzie znajduje się luksusowa nieruchomość na sprzedaż jest ogłoszona przez dwoje antycznych drzwi i przechwytuje drobne drogi, gdzie plątanina malowniczych uliczek przecina się z główną ulicą. Wspaniałe kościoły, pałace i wsie, niegdyś używane jako piwnice i olejarnie, warsztaty lub magazyny, dziś tworzą harmonię z otaaczjącym otoczeniem. Oryginalnie okres Pani Malatesta, mury i zamek zbudowano około XVI wieku; począwszy od klęski Malatesta, potem, miasto zostało wzbogacone o pałace i luksusowe wille, zbudowane przez wpływowe lokalne rodziny. Główny plac wsi, godzinę z Mediolanu, gdzie powstał luksusowy dom na sprzedaż, jest dostępny dzięki starożytnemu portowi sięgającemu XV wieku, który przedstawia ciekawą wieżę.
Z widokiem na Plac są Ratusz, Teatr Miejski, Olmo i Sanktuarium patrona, niemal „mała kateda” dzięki swojej wielkości i bogactwu, jest tu przechowywane ciało Franciszkanów w urnie ze szkła. W pobliżu znajduje się również Muzeum Sztuki Sakralnej, w którym gromadzone są dzieła wielkiego dziedzictwa kulturowego, historycznego i artystycznego. Skrajnego piękna jest także Pałac lokalnych dostojników, pochodzący z XIX wieku, z dziedzińcem i studnią z XVI wieku, a także wspaniała średniowieczna Wieża Civica.