CUDOWNA WILLA Z WIDOKIEM NA FLORENCJĘ

13 zdjęć
Na wzgórzach Florencji, jest wystawiona na sprzedaż piękna toskańska willa o 200 metrach kwadratowych. Całkowicie odnowiona z wysokiej jakości materiałów i elementów architektonicznych z klasycznymi toskańskimi liniami. Został jej przywrócony smak i charakterystyczny styl, naturalny ale bardzo elegancki i uroczy. Otoczona 7000 metrów kwadratowych gruntów urządzonych jako park w okolicach willi, dookoła uprawia się drzewa oliwne, luksusowy obiekt na sprzedaż we Florencji dysponuje również atrakcyjnym tarasem z altanką z widokiem na wzgórza usiane winnicami i drzewami oliwnymi, idealne miejsce na koktajle i kolacje, w zaciszu i wśród aromatycznych zapachów cytryn i rozmarynu.
Pięknie odrestaurowana, zwrócaona w stronę panoramicznych widoków z głównymi elementami, takimi jak: duży kamienny kominek, podłogi z drewna i kawałków chesterfield, na pierwszym piętrze domu znajduje się przestronny salon połączony z kuchnią i jadalnią, dzięki ich atmosferze typowego domu reprezentują serce real estate we Włoszech.
Hol wejściowy z dostępem do parku, łazienka i ganek kończą opis piętra. W górnej części znajduje się suite z garderobą i łazienką, dodatkowa łazienka, pokój jednoosobowy i sypialnia z tarasem widokowym.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Signa

Typologia: Domostwa w Toskanii – real estate Włochy
Powierzchnia wewnętrzna: 215 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 7000 mq

Sypialnie: 3
Łazienki: 3
Salon
Kuchnia
Garaż
Panoramiczny taras

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Toskania – Florencja: Signa - Florencja 10 km – Siena 61 km - San Gimignano 35 km - Versilia 51 km - Golf Club Ugolino 11 km – Maneggio Comeana 13 km – kąpieliska termalne 13 km -  zjazd z autostrady: A1 Scandicci 4 km - lotnisko Florencja 8 km.

Ref: 0102
cena: Do 2,5mil

historyczny dom

real luxury estate
domostwo florencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Signa

Toskania - Florencja: miasto Lastra w Signa prezentuje się przez swoje dawne średniowieczne mury, które pozostały nienaruszone. Antyczne miasto urbanistyczne Toskanii, jest wciąż możliwe, zobaczenie dwóch z trzech drzwi, które kiedyś dawały dostęp do miasta: Drzwi Pizy i bramy Baccio.
Z dużym zainteresowaniem w miejscowości we Florencji cieszą się Tabernacolo del Podestà, w którym można podziwiać fresk przedstawiający XVI- wieczną ”Madonnę z Dzieciątkiem i Św Jana Chrzciciela i Franciszka”, Pałac Pretorio, z którego fasady można zobaczyć herby wszystkich burmistrzów, którzy rządzili Lastra w Signa. „Lastra w Gangalandi” to oryginalna nazwa centrum w Toskanii 7 km od Florencji i pochodzi od Gianluca Gualandi, który był właścicielem zamku i władcą tych ziem w XII wieku. Nazwa „Lastra” prawdopodobnie wywodzi się od bruku wytwarzanego w pobliskich kamieniołomach od czasów starożytnych i są w przedstawione w herbie narzędzi kamieniarza.