CUDOWNA WILLA W TOSKANII W SERCU FLORENCJI

46 zdjęć
Kilka kilometrów od historycznego centrum Florencji, leży ta piękna willa na sprzedaż, położona jest w naprawdę pięknym, wyjątkowym i ekskluzywnym miejscu. Przyjęta przez zielone wzgórza zabytkowa rezydencja florencka cieszy zapierającym dech w piersiach bezpośrednim widokiem na malownicze średniowieczne miasteczko Impruneta; ponad to prestiżowa nieruchomość otoczona jest 3000 metrów kwadratowych ogrodu w stylu włoskim ze stylowym basenem. Ramą tego idyllicznego obrazu jest środowisko naturalne typowo toskańskich wzgórz i gajów oliwnych.
Posiadłość na sprzedaż we Włoszech wydaje się być idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą przeżyć chwilę prawdziwego kontaktu z naturą, dystansując się od codziennej rutyny i stresu.
Główna fasada luksusowej willi wyraźnie przypomina styl willi florenckich, które w ciągu wieków należały do najważniejszych rodzin szlacheckich; plan typowo prostokątny towarzyszy esencjalnym liniom, ale w tym samym czasie bardzo wyrafinowanym.
Przez lata willa została poddana kilkoma ulepszeniom, tak że dziś okazuje się być pełena wszelkiej wygody i wielu elementów prestiżu.
Całkowita powierzchnia luksusowego budynku to 800 metrów kwadratowych. Na uwagę zasługuje świetna sala willi charakteryzująca się eleganckimi meblami i pięknymi detalami; obok wykończonego salonu znajdują się eleganckie kute schody prowadzące do pokoi na piętrze.
Na parterze znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, której styl przypomina rustykalne wille wzgórz Toskanii.
Pokoje są bardzo przestronne i jasne dzięki obecności kilku okien, które tworzą przyjemną grę światła.
Naturalny kontekst, do którego piękna posiadłość harmonijnie pasuje sprawia, że willa staje sie rzadkim kwiatem na rynku luksusowych nieruchomości. 

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: toskańska willa - Sprzedaż wille Florencja

Powierzchnia wewnętrzna: 800 mq
Ogród: 3000 mq
Basen
 
Toskania - Florencja: Florencja 4 km - Siena 74 km - San Gimignano 59 km - Arezzo 73 km - Versilia 91 km - Golf Club Ugolino 3,5 km – Maneggio Comeana 13 km - kąpieliska termalne 40 km - lotnisko Florencja 8 km – Zjazd z autostrady A1: Firenze Nord 9 km.

Ref: 0559
cena: Od 2,5mil do 5mil

toskańska willa

willa luxury
luksusowa willa florencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Florenckie wzgórza usiane gajami oliwnymi, stanowią prawdziwy ziemski raj, przez który Toskania jest kochana na całym świecie. Niezaprzeczalne piękno zabytkowego centrum Florencji upiększa ten krajobraz, z wieloma atrakcjami, które niosą niezatarte piętno przeszłości ze szlachtą i wielkimi mistrzami sztuki i kultury. Każdy „róg” Florencji to ważny kawałek historii. Ponadto, aby zachęcić do pobytu w mieście należy wspomnieć o wielu romantycznych uliczkach z dobrymi restauracjami, w których można skosztować typowej, tradycyjnej kuchni Toskanii. Ostatnim punktem, ale nie o najmniejszej wartości, są wspaniałe wille, które zwiększają historyczne florenckie dziedzictwo.