CUDOWNA WILLA W LUCCA NA SPRZEDAŻ

57 zdjęć
Na zboczach wzgórz Lucca i zaledwie kilka kilometrów od miasta Lucca, znajduje się na sprzedaż piękna i luksusowa willa z 1130 metrów kwadratowych, w doskonałym stanie i gotowa do natychmiastowego do zamieszkania.
Znajduje się w ekskluzywnej i elitarnej dzielnicy, gdzie znajdują się jedne z najważniejszych rezydencji ostatnich stuleci,willa na sprzedaż na pewno uderza swoimi niesamowitymi charakterystycznymi cechami.
Całkowicie przekształcona w 1700 r. rezydencja ma teraz prosty kształt kwadratu, przy czym boki podkreślają głębokość struktury. Elewacja jest niezwykła, z portykiem z trzema łukami z tłoczonymi pilastrami co wyróżnia willę w Lucca i jest jedną z jego największych osobliwości. Majestatyczna willa na sprzedaż we Włoszech, w której podkreślone są elementy z kamienia, takie jak ganek i tłoczone oprawy dużych okien rozmieszczonych na trzech piętrach. Podczas gdy na parterze znajdziemy charakterystyczną zone living, bogato i elegancko urządzoną, z oknami wychodzącymi na piękny ogród, górne piętra zajmują części sypialne, umeblowane zachowując styl tej typowej willi. Wszystkie pokoje charakteryzują się szczególnie dużą wartością: mozaikowe, wspaniałe freski na ścianach i sufitac , prestiżowej klasy meble, dbałość o detale i eleganckie wykończenia. Monumentalne, ozdobione schody, prowadzą na wyższe piętra tworząc grę architektoniczną, która stanowi prawdziwą ucztę dla oczu.
Wszystko wokół tej luksusowej nieruchomości prywatny i ekskluzywny obszar, składający się z blisko 3 hektarami parku, z pięknym ogrodem, który biegnie wzdłuż willi na sprzedaż we Włoszech. Piękny basen ( 7x14m ), kort tenisowy, duży budynek gospodarczy idealny dla interesów czy spotkań biznesowych, mały las z wysokimi drzewami i winnice to kolejne cechy willi w Lucca.
Ten wspaniały obiekt posiada dwa prestiżowe apartamenty, duże i przestronne, każdy z kilkoma pokojami i udogodnieniami, które sprawiają, że tak przestrzeń willi w Lucca gwarantuje prywatność i odpowiednią przestrzeń zarówno dla gości jak i dla pracowników.
informacje techniczne
Region: Toskania 
Miasto: Lucca 
Lokalizacja: Lucca 

Typologia: willa na sprzedaż - prestiżowa willa 

Powierzchnia wewnętrzna: 2230 mq 

w czym 

willa z 1130 mq: 
8 sypialni 
9 łazienek 
Kilka salonów i sal

Apartament nr 1 230 mq.: 
4 sypialnie 
2 łazienki 
Kuchnia 
Sala 

Apartament nr 2 56 mq: 
2 sypialnie 
1 łazienka 
Kuchnia 
2 małe sale 

Prywatna kaplica 60 mq 
Centrala ogrzewania 24 mq
Magazyn 255 mq 
Dawne stajnie 102 mq 
Miejsce na dzewa cytrusowe 243 mq
Szklarnia 60 mq 

w sumie 2230 mq 

Powierzchnia zewnętrzna: 25500 mq

w czym

Wjazd 1200 mq
Park 18.000 mq 
Teren na tyłach 6300 mq 

w sumie 25.500 mq 

Basen 7x14 m
Kort tenisowy 

Toskania – Lucca: Piza 30 km - Florencja 62 km - Lucca 4 km - Forte dei Marmi 37 km - Lapped Golf Club 5 km – kąpieliska termalne 18 km - ośrodek narciarski 48 km – lotnisko Piza 39 km - zjazd z autostrady Capannori 15 km
Ref: 2557
cena: Ponad 10mil

willa w toskanii

sprzeda się wille
nieruchomość toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - Lucca. Imponująca luksusowa willa znajduje się w Toskanii, Lucca, mieście o wielkim pięknie i historii, bogactwie i kontrowersji: według niektórych historyków narodziło się jako osada ligure, według innych swoje korzenie sięgają etruskom. Lucca to siedziba luksusowych willi i prestiżowych nieruchomości, nadal zachowuje wiele cech starożytności: amfiteatr, forum, kościoły romańskie. Zajmowana przez Gotów, a potem Bizancjum, Lucca, miejsce gdzie znajduje się  piękna i luksusowa willi na sprzedaż, stała się później jednym z najważniejszych stolic królestwa Lombardi. Z biegiem lat, nastąpiły różne domeny; pewne jest, że Lucca była jednym z najważniejszych miast w średniowieczu, a jej władza i wielkość są widoczne do dzisiaj.