CUDOWNA WILLA NAD JEZIOREM GARDA NA SPRZEDAŻ

78 zdjęć
Wspaniała willa na sprzedaż w regionie Veneto, wybudowana w 1800 r. w zupełnie wyjątkowej i atrakcyjnej okolicy z widokiem na jezioro Garda. W otoczeniu wzgórz, gajów oliwnych i winnic, prestiżowa willa leży w naturalnym i doskonałym środowisku, w samym centrum natury.
Trzy niezależne jednostki tworzą tą kompleksową willę na sprzedaż we Włoszech, cała nieruchomość ma łączną powierzchnię 1450 metrów kwadratowych. Całkowicie odrestaurowana i odnowiona prestiżowa nieruchomość wykonana z naturalnych i prostych materiałów, jak kamień, dobrze się integruje z otaczającym krajobrazem.
Na parterze główna willa oferuje wysokie sufity z drewna lub kamienia, dużą kuchnię, jadalnię z bezpośrednim dostępem do piwnicy, ogromną salę, gdzie stoi stary kominek, wykonaną całkowicie z kamienia z łazienką, salon, łazienkę dla gości, pralnię i dwa pomieszczenia używane jako SPA i centrum odnowy biologicznej.
Na pierwszym i drugim piętrze w pięknej willi na sprzedaż we Wloszech znajduje się w część sypialna z 4 sypialniami i własnymi łazienkami. Pokoje są w pełni wyposażone i gustownie urządzone, w pełni zgodne z naturalnym i przytulnym stylem nieruchomości.
Obiekt szczyci się również imponującą salą o 180 metrach kwadratowych z pięknym widokiem na jezioro Garda oraz z osobnym wejściem od strony ogrodu. Ściany wykonane są z kamienia, parkiety są wypracowane, sufity wykonane z drewniana z belkami stropowymi. Jadalnia z 180 metrami kwadratowymi, pokój z dostępem do tylnego dziedzińca oraz 2 łazienki kończą opis nieruchomości.
Druga willa, w swoich 60 metrach kwadratowych posiada: na pierwszym piętrze kuchnię, jadalnię, sypialnię, łazienkę i dodatkowe pomieszczenie. Taką samą powierzchnię i układ posiada trzecia willa: są to wille idealne zarówno dla gości jak i dla personelu.
Na zewnątrz, piękny obiekt na sprzedaż nad jeziorem Garda posiada: piękny basen 15x8 otoczony zielenią drzew oliwnych i kwiatów, oferuje chwile relaksu z panoramicznym widokiem. W salonie znajduje się również miejsce do opalania z podłogą z drewna tekowego, prysznic, meble, garderoba, łazienki i pomieszczenie gospodarcze.
Ta wspaniała nieruchomość na sprzedaż we Wloszech obejmuje również 3 inne struktury oderwane od kompleksu trzech willi, używane jako magazyny i warsztaty, oraz duży garaż z 200 metrami kwadratowymi z automatycznymi drzwiami.
Działka 11 ha, z czego 7,5 ha zajęte są przez winnice, gaje oliwne, pozostałych 1,5 ha to wiele odmian roślin i kwiatów otaczających przepiękną nieruchomość na sprzedaż nad jeziorem Garda.
informacje techniczne

Region: Veneto
Miasto: Verona
Lokalizacja: jezioro Garda

Typologia: wille jezioro Garda - willa jeziora

Powierzchnia wewnętrzna: 1450 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 11 ha

Główna willa:
Kuchnia, jadalnia, winiarnia, pokój dzienny, pomieszczenia mieszkalne, łazienka dla gości, pralnia, SPA i centrum odnowy biologicznej, 4 pokoje z łazienkami.

Druga willa:
Kuchnia, jadalnia, sypialnia, łazienka i dodatkowe pomieszczenie.

Trzecia willa:
Kuchnia, jadalnia, sypialnia, łazienka i garderoba.

Basen 15x8
Solarium

3 niezależne konstrukcje przeznaczone dla różnych usług

Wenecja - Werona - Jezioro Garda. Werona 25 km - Vicenza 60 km - Padova 90 km - Brescia 40 km – jezioro Iseo 55 km - Piacenza 95 km - Trento 65 km - lotnisko Verona Catullo 35 km.

Ref: 0595
cena: Od 5mil do 10mil

willa jeziora

prestiżowy majątek
majątek na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Werona

Veneto - Jezioro Garda. Jezioro Garda jest największym włoskim jeziorem; podzielone pomiędzy trzy regiony (Veneto, Lombardia i Trentino Alto Adige), ma powierzchnię 370 kilometrów kwadratowych. Miejsce turystyczne, odwiedzana co roku przez miliony turystów, jezioro Garda oferuje naprawdę imponujący krajobraz, gdzie błękitne wody jeziora są dobrze dopasowane do zielonych wzgórz morenowych. Na jeziorze znajduje się aż 5 wysp, wszystkie raczej małe.
Z klimatu umiarkowanego, dodatkowo złagodzonego przez masy wody w basenie, jezioro Garda jest naprawdę idealnym miejscem, w którym można się zatrzymać nie tylko na wakacje, ale również na stały pobyt. Istnieje bardzo wiele luksusowych willi i prestiżowych nieruchomości wybudowanych tutaj, tylko w celu zaspokojenia rosnącego popytu na rynku, który widzi obszar jezior jako jedno z najbardziej atrakcyjnych terytoriów Włoch.