CUDOWNA WILLA NAD JEZIOREM COMO

48 zdjęć
W malowniczej scenerii jeziora Como, bajkowa i z literackim echem, znajduje się ta cudowna i luksusowa willa.
Nieruchomość w czystym stylu secesyjnym, położona jest bezpośrednio nad jeziorem, posiada prywatną przystań, która może pomieścić od 3 do 4 łodzi, długie molo do cumowania łodzi i boje do zakotwiczenia tych najbardziej imponujących.
Willa posiada dwa piętra, z piwnicą na poziomie doku. Ta luksusowa willa na sprzedaż we Włoszech uderza swoimi miękkimi i falistymi kształtami, wspaniałymi lekkimi i ozdobnymi balkonami otaczającymi całe domostwo.
Jeśli wnętrze zostawia nas pod wrażeniem niezwykłego ogródu i wysublimowanej okolicy jeziora Como, także wnętrze willi na sprzedaż we Wloszech nie są gorsze.
Na parterze znajduje się duży hol wejściowy, ogromny salon z masywnym kominkiem i werandą z widokiem na ogród, biblioteka z kominkiem, jadalnia, kuchnia, studio i szatnia. Wszystkie pokoje są zadbane w każdym szczególe, aby w pełni odzwierciedlić wolny styl, który charakteryzuje całą nieruchomość.
Na pierwszym piętrze znajdują się cztery sypialnie: każdej towarzyszy prywatna łazienka i balkon z cudownym, panoramicznym widokiem na jezioro.
W piwnicy znajduje się mieszkanie składające się z kuchni, piwnicy, pomieszczenia gospodarczego, sypialni i łazienki, posiada ono dodatkowe wejście do stacji dokującej.
Luksusowa willa na sprzedaż we Włoszech posiada również duży taras, komponujący się w zgodzie z architekturą secesyjną willi, ze szklarni i zapierającymi dech w piersiach widokiem na jezioro Como. Posiada również dwa ekskluzywne parkingi, które mieszczą do sześciu aut.
informacje techniczne
Region: Lombardia 
Miasto: Como 
Lokalizacja: jezioro Como 

Typologia: luksusowa willa – willa jeziora 

Powierzchnia wewnętrzna: 600 mq 
Powierzchnia zewnętrzna: 1 hektar ziemi 

4 sypialnie 
4 łazienki 
Panoramiczne balkony 
Duży salon 
Jadalnia 
Kuchnia 
Studio 
Biblioteka 
Szatnia 

Weranda 
Duży taras 

Mały niezależny apartament: 
Aneks kuchenny 
Piwnica 
Pomieszczenie gospodarcze 
Sypialnia 
Łazienka 

2 parkingi 
Prywatna przystań 
Molo 

Lombardia – Como: Como 2 km - Lecco 30 km – Milano 56 km - Varese 34 km - Lugano 38 km - Golf Club Monticello 18 km - Spa 13 km - Lotnisko Malpensa 65 km.
Ref: 0555
cena: Od 5mil do 10mil

willa jezioro

willa jeziora
sprzedaż willi

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Como

Jezioro Como w Lombardii jest jeziorem naturalnym, pochodzi z głębokich wykopów rzek i zostało wymodelowane przez powtarzające się zlodowacenia. Jest to trzecie włoskie jezioro i pierwsze jeśli chodzi o powierzchnię obwodu, jest znane z charakterystycznego kształtu odwróconej litery „Y”. W XIX wieku przez największych poetów romantyzmu od Aleksandra Manzoni, Stendhala, George Gordon Byrona, Franz Liszta zostało uznane za jedno z najpiękniejszych miejsc włoskiego krajobrazu. Jeśli niegdyś jeziora przyciągały uwagę poetów, są teraz uznawane za miejsca VIP-ów i jet-set krajowych i międzynarodowych. Z tego powodu są one również miejscem, gdzie znajdują się wspaniałe, luksusowe wille cieszące się coraz większym popytem wśród klientów włoskich i zagranicznych. Zakochać się w podobnej lokalizacji, z idealnym klimatem i malowniczym krajobrazem, kolorowym i pachnącym, jest nieuniknione i z tego powodu wille nad jeziorami cieszą się coraz większym popytem i chęcią kupna.